ثبت نام

دفترچه راهنما گلکسی تب اکتیو 2 خبر از ویژگی‌های جدید این تبلت می‌دهد

Galaxy-Tab-Active_20-with-C-Pen
ب

در چهار ماه پیش خبری منتشر شد که خبر می‌داد شرکت سامسونگ در‌حال کار بر روی تبلت جدید خود به نام گلکسی تب اکتیو 2 می‌باشد که برای عرضه در اروپا و آمریکای لاتین می‌باشد. در گذشته مشخص شده بود که این تبلت در دو نوع Wi-Fi و LTE + Wi-Fi عرضه می‌شود که مدل شماره‌ی آن‌ها به ترتیب SM-T390 و SM-T395 می‌باشد.

سامسونگ سه سال پیش اولین نسل تبلت گلکسی تب اکتیو را عرضه کرد که اولین تبلت سامسونگ با مقاومت بالا بود که دارای گواهینامه IP67 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار بود و دارای پوششی ضد شوک بود که به احتمال قوی تمامی این ویژگی‌ها برای گلکسی تب اکتیو 2 حفظ خواهد شد.

دفترچه راهنما گلکسی تب اکتیو 2 در فضاهای مجازی منتشر شده است که خبر از برخی ویژگی‌های گلکسی تب اکتیو 2 را می‌دهد. یکی از ویژگی‌های قابل توجه این تبلت پشتیبانی از قلم S Pen می‌باشد که از آن می‌توان برای نوشتن، ترسیم و انجام کارهای دیگر بر روی صفحه‌نمایش استفاده کرد.

این دفترچه راهنمای کاربر همچنان نشان می‌دهد که پوشش پشتی دستگاه قابل جدا شدن است، به این معنی که تبلت گلکسی تب اکتیو 2 دارای باتری قابل تعویض می‌باشد. همچنین این تبلت به دستیار صوتی Bixby نیز مجهز می‌شود ولی دکمه‌ی فیزیکی برای آن در نظر گرفته نشده است و فقط دارای Bixby Home می‌باشد.

گلکسی تب اکتیو 2 ماه گذشته در FCC مشاهده شده است اما هنوز مشخص نیست که برنامه سامسونگ برای زمان عرضه این تبلت چیست، ولی احتمالا زمان زیادی تا عرضه‌ی آن باقی نمانده است.

گلکسی تب اکتیو 2

گلکسی تب اکتیو 2

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *