ثبت نام

گلکسی های آینده به سنسور محیطی مجهز می‌شوند

samsung-galaxy-note-8-hidden-features-100
ب

ویژگی‌های جدید در محصولات سامسونگ هر ساله در پرچمداران این شرکت وجود دارند. سالانه پتنت‌های زیادی از این شرکت با امکانات مختلف ثبت می‌شود که تعدادی از این پتنت‌ها اجرایی می‌شوند. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

بر اساس پتنت یا حق اختراعی که امروز در Glaxy Club منتشر شد، سامسونگ می‌تواند از سنسورهای محیطی در تلفن‌های هوشمند سال‌های آینده گلکسی استفاده کند. قسمتی از این پتنت در حال حاضر در دست توسعه می‌باشد. این سنسور کیفیت هوای اطراف را اندازه گیری می‌کند تا اطلاعات حیاطی، محیطی که کاربر در آن قرار دارد را مشخص کند.

گلکسی

به عنوان مثال در شهرهای آلوده مانند پکن یا تهران سنسور محیط زیست شرایط جوی را تحلیل می‌کند و به کاربران هشدار می‌دهد تا از ماسک‌های خود در سطح شهر استفاده کنند. این ویژگی برای مسافرت خارج از شهر نیز بسیار مفید خواهد بود. کاربر با استفاده از تلفن هوشمند خود هر لحظه شرایط جوی را بررسی می‌کند تا در صورت لزوم اقدامات احتیاطی را انجام دهند.

 

 

به یاد داشته باشید که در حال حاضر این فقط یک پتنت است. تکنولوژی هایی وجود دارند که هرگز شانس این را پیدا نمی‌کنند تا به واقعیت تبدیل شوند. تنها چیزی که به وضوح مشخص است تقاضا برای این فناوری در بازار آسیا به شدت زیاد است. به نظر می‌رسد سامسونگ راهی برای قرار دادن این فناوری در گلکسی های خود پیدا کرده باشد. احتمال بسیار زیاد این فناوری برای گلکسی اس 9 برنامه ریزی نشده است، هرچند این خبر تا به امروز برای گلکسی اس 9 تایید نشده است.

نظر شما در مورد چنین فناوری هایی در تلفن هوشمند چیست؟ آیا گلکسی های آینده چنین قابلیتی خواهند داشت؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *