ثبت نام

گلگسی نوت 8 یک درصد از سهم بازار‌های کلیدی را برای خود کرد

galaxy-note-8-107
ب

از زمان عرضه گلکسی نوت 8 به عنوان پرچم‌دار جدید سامسونگ تنها چهار هفته میگذرد و سرعت فروش این اسمارت‌فون محبوب بر روی نمودارها به سرعت درحال افزایش است، با توجه به آماری که توسط AppBrain دراختیار ما گذاشته است می‌توان فهمید که پرچم‌دار جدید سامسونگ 1% از سهام کل اسمارت‌فون‌های اندرویدی را به خود اختصاص داده است.

گلکسی نوت 8

گلکسی نوت 8 در خود کشور کره‌جنوبی دارای 1.7 درصد سهم بازار است و در رتبه 17ام محبوب‌ترین اسمارت‌فون‌های کره قرار دارد، در استرالیا و ایالات‌متحده نیز این اسمارت‌فون دارای 1 درصد از سهم بازار در کمتر از یک ماه می‌باشد با توجه به اینکه در کشور استرالیا فروش گلکسی نوت 8 یک هفته دیرتر از بقیه نقاط جهان شروع شده است.

گلکسی نوت 8 را می‌توان با گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مقایسه کرد که آن‌ها به ترتیب 5% و 6% از سهم بازار را پس از شش ماه به خود اختصاص داده‌اند.

افزایش محبوبیت گلکسی نوت 8 در اروپا کندتر از سایر نقاط دنیاست به‌طوریکه همچنان سهمی کمتر از 1 درصد را در بازار اروپا به خود اختصاص داده است علیرغم عرضه همزمان با ایالات‌متحده و کره‌جنوبی.

گلکسی نوت 8

گلکسی نوت 8

نمودارها خیلی به ما کمک نمیکنند اما ما را گلکسی نوت 3 تحت‌تاثیر قرار داده است که بعد از گذشت چهار سال از عرضه آن همچنان 6 درصد از سهم بازار اسمارت‌فون‌های اندرویدی کره را در اختیار دارد که از گلکسی نوت 4 نیز بالاتر است، با توجه به گذشت 4 سال از عمر گلکسی نوت 3 این اسمارت‌فون در ایالات متحده نیز دارای سهم 1.1 درصدی بازار می‌باشد.

آیا شما هم مثل ما تحت‌تاثیر قدرت سامسونگ و گلکسی نوت 8 قرار گرفته‌اید؟

منبع :
GSM

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *