ثبت نام

ویژگی‌های نسخه آزمایشی جدید برنامه اینترنت سامسونگ

C31E0DB7-11CF-4EB6-80D0-22ED3E2D546C
ب

سامسونگ سه ماه پیش نسخه 6 ام برنامه اینترنت را به‌صورت آزمایشی منتشر کرد که دارای ویژگی‌های جدیدی از جمله حالت شب بود. حال شرکت سامسونگ نسخه 6.2 این برنامه را به صورت عمومی منتشر کرد که ویژگی حالت شب نیز برای همه در دسترس می‌باشد.

همچنین سامسونگ تأیید کرد که نسخه آزمایشی 6.2 بر روی تمامی دستگاه‌های اندرویدی قابل استفاده است و دستگاه اندرویدی مورد نظر باید دارای اندروید 5 و بالاتر باشد. همچنان تأیید شد که نسخه پایدار آن نیز بر روی تمامی دستگاه‌ها با اندروید 5 و بالاتر قابل استفاده خواهد بود فقط برای دانلود برنامه مورد نظر باید به گوگل‌پلی مراجعه کنید.

حالت شب قابلیتی کاربردی است برای کسانی که می‌خواهند در رخت‌خواب به مرور اینترنت بپردازند به دلیل اینکه نور را کاهش می‌دهد و مناسب برای زمانی است که در مکانی تاریک قرار دارید.

همچنین قابلیت دیگری که در کنار حالت شب قرار دارد می‌توان به حالتی با کنتراست و کیفیت بالا اشاره کرد که متون صفحات وب را در پس‌زمینه‌ای مشکی برای کاربر فراهم می‌کند که باعث می‌شود کاربر در فضای تاریک به راحتی به گشت‌ و کذار در اینترنت بپردازد.

قسمت مسدود کردن محتوا نیز در این نسخه وجود دارد که کار شما را برای دانلود و نصب نرم‌افزارهای مسدود کننده‌ی صفحات تبلیغاتی پاپ‌آب آسان‌تر می‌کند ولی این قابلیت در ابتدا به‌صورت غیرفعال قرار دارد و باید در تنظیمات مرورگر آن را فعال کرد.

برنامه‌ی اینترنت سامسونگ نسخه 6.2 درحال حاضر در گلکسی اپ و گوگل‌پلی برای دانلود قرار دارد و می‌توانید به راحتی آن را دانلود و نصب کنید.

اینترنت سامسونگ

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *