ثبت نام

سامسونگ ارزشمند ترین شرکت در کره جنوبی حساب می‌شود

samsung-logo-720×540
ب

همانظور که می‌دانید سامسونگ در زمینه‌های وسیعی فعالیت می‌کند. مشاور استراتژی و ارزشیابی برند به تازگی 50 برند با ارزش در کره جنوبی را مشخص کرده است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

شرکت سامسونگ‌ به عنوان ارزشمند ترین و قدرتمند ترین برند در کره جنوبی شناخته شد که خیلی هم دور از انتظار نیست. انتخاب یک برند به عنوان ارزشمند ترین فاکتورهای مختلفی از جمله سرمایه گذاری در بازاریابی، میزان درآمد شرکت و … را شامل می‌شود. در این لیست 50 برندی، سامسونگ در صدر این لیست قرار دارد.

 

ارزش برند سامسونگ‌ 12 درصد رشد داشته و کل دارایی آن به 51.4 میلیارد دلار رسیده است. این رقم تقریبا 5 برابر دومین برند با ارزش در این لیست است. کارخانه خودرو سازی هیوندای در رده دوم این لیست جای خوش کرده است. ارزش این برند نسبت به سال گذشته 4 درصد رشد داشته و به 8.8 میلیارد دلار رسیده است.

 

بخش ساخت و ساز دریایی سامسونگ‌ به عنوان دومین نام تجاری از نظر رشد اقتصادی در کره جنوبی لقب گرفت. این بخش از سامسونگ رشد 42 درصدی را تجربه کرده است و ارزش آن به 2.7 میلیارد دلار رسیده است. این افزایش چشمگیر پیشرفت سامسونگ به دلیل کارایی بالای این شرکت در سال 2016 نسبت داده شده است.

 

با توجه به سالی که سامسونگ از لحاظ مالی در آن رکورد زده است تعجبی ندارد در پایان 4 ماهه آخر امسال ارزش این برند باز هم رشد قابل توجهی را تجربه کند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *