ثبت نام

گلکسی اس 8 اکتیو به زودی توسط اوپراتور T-Mobile عرضه خواهد شد

galaxy-s8-active-t-mobile
ب

سری مستحکم و مقاوم اسمارت‌فون‌های سامسونگ یعنی سری Active همیشه در ایالات‌متحده و توسط اوپراتور AT&T عرضه می‌شد ولی ممکن است این بار شاهد داستانی متفاوت باشیم. امروز اطلاعاتی از گلکسی اس 8 اکتیو برای اپراتور T-Mobile فاش شد و حدود دو هفته پیش گزارش شد که به زودی اوپراتور T-Mobile گلکسی اس 8 اکتیو را عرضه خواهد کرد.

سامسونگ در گذشته اعلام کرده بود که گلکسی اس 8 اکتیو از سوی اپراتور AT&T عرضه می‌شود ولی اطلاعاتی که به تازگی در اختیار ما قرارگرفته است خبر از عرضه این اسمارت‌فون مستحکم توسط T-Mobile را می‌دهد. این بار اولین سالی است که سری اکتیو اسمارت‌فون‌های سامسونگ توسط اوپراتور AT&T عرضه نخواهد شد، اوپراتور AT&T عرضه کننده سری اکتیو موبایل‌های سامسونگ بوده است که برای اولین بار گلکسی اس 4 اکتیو را در سال 2013 عرضه کرد.

این رندرهای منتشر شده همگی توسط evleaks به دست ما رسیده است که در این اطلاعات هیچ‌چیز نسبت به گذشته تفاوت نکرده است به جز اوپراتور عرضه کننده این اسمارت‌فون که این سری توسط T-Mobile ارائه خواهد شد.

AT&T قیمت 850 دلار را برای این اسمارت‌فون در نظر گرفته بوده است که همچنان مشخص نیس قیمت این دستگاه در اپراتور T-Mobile چقدر خواهد بود و همچنان باید منتظر عرضه این اسمارت‌فون بود تا قیمت آن مشخص شود.

گلکسی اس 8 اکتیو

 

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *