ثبت نام

ب

ویدیو‌های تست مقاومت تلفن‌های هوشمند سالیان سال است که یکی از محبوب‌ترین ویدیوها، نزد کاربران و علاقه مندان به تکنولوژی است. سرتاسر وب تست‌های عجیب و مختلفی از تلفن‌های هوشمند گرفته می‌شود. این بار نوبت به گلکسی اس 8 و آیفون X رسیده تا یک تست را پشت سر بگذارند. در این ویدیو با استفاده از یک شمشیر سامورایی مقاومت گلکسی اس 8 و آیفون X سنجیده می‌شود. این تنها تست عجیبی نیست که از تلفن‌های مختلفی گرفته شده بلکه تست‌های عجیب‌تر از این نیز وجود دارند.

 

حال مشخصاتی از جنس بدنه این دو پرچمدار را عنوان میکنیم. قسمت جلویی گلکسی اس 8 بوسیله صفحه نمایش خمیده Infinity با سایز 5.8 اینچ پوشانده شده است. صفحه نمایش این تلفن هوشمند توسط گوریلا گلس 5 محافظت می‌شود. شرکت کورنیا که سازنده این محافظ است ادعا می‌کند، این محافظ تا 4 برابر نسبت به نسل قبلی در برابر ضربه مقاوم تر است. سامسونگ از آلومینیوم در ساخت قاب گلکسی اس 8 استفاده کرده است. پشت این گوشی نیز از شیشه محافظ گوریلا گلس 5 پوشیده شده است.

 

در مقابل گلکسی اس 8، آیفون X تازه وارد وجود دارد. تلفن هوشمندی که طراحی به ظاهر جدید و نوآورانه شرکت اپل را نشان می‌دهد. حذف دکمه فیزیکی هوم و کم کردن حاشیه‌های بالا و پایین برای ما بسیار آشنا به نظر می‌آید. قسمت جلویی این تلفن هوشمند با صفحه نمایش سوپر آمولد و سایز 5.8 اینچی پوشیده شده است. تعجب نکنید اپل همیشه محتاج غول بزرگی کره‌ای برای ساخت قطعات و همینطور صفحه نمایش با کیفیت سوپر آمولد خواهد بود. قاب مورد استفاده در این تلفن هوشمند از جنس فولاد ضد زنگ است. قسمت پشتی آیفون X از شیشه پوشیده شده است.

 

نظر شما در رابطه با این تست چیست؟ واقعا کدام تلفن هوشمند از کدام شرکت می‌تواند از این دست تست‌ها جان سالم به در ببرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :
Youtube

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *