ثبت نام

دومین بروزرسانی اندروید 8 بتا برای گلکسی اس 8 منتشر شد

Galaxy-S8-Oreo-Beta-3-720×480

در چند سال گذشته سامسونگ برای ارائه بروزرسانی وسواس زیادی به خرج می‌دهد و تا حد امکان تمامی مشکلات نرم افزاری را موشکافانه بررسی و رفع می‌کند. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

تقریبا یک هفته از عرضه اولین بروزرسانی اندروید 8 بتا برای تلفن هوشمند گلکسی اس 8 گذشته است. در فاز اول سامسونگ بروزرسانی بتای خود را در کشورهای آمریکا، انگلستان و کره جنوبی آغاز کرد. امروز این شرکت دومین بروزرسانی از اندروید 8 بتای خود را برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس منتشر کرد.

 

دومین بروزرسانی نرم افزاری با شماره، G950FXXU1ZQK4 در حال منتشر شدن است. در حال حاضر این بروزرسانی فعلا در کشور انگلستان در دسترس است و به زودی برای 2 کشور دیگر که در برنامه‌ی بتا قرار دارند منتشر می‌شود. حال کمی در مورد تغییرات این بروزرسانی صحبت می‌کنیم.

 

اولین تغییراتی که به چشم خواهد خورد اضافه شدن پچ امنیتی ماه اکتبر و افزایش پایداری حالت Dex است. همچنین لیست تغییرات به افزایش چشمگیر پایداری لانچر نیز اشاره کرده است. ساعت جدیدی برای صفحه لاک اسکرین و Always On Display قرار داده شده است.

کاربران قادر خواهند تا میزان شفافیت اعلان‌ها را دستی تغییر دهند تا به ظاهر دلخواه خود برسند. حالت Smart View حالا هوشمند تر شده است، و هنگام اتصال به تلوزیون و انتخاب حالت mirroring صفحه نمایش تلفن به صورت خودکار تیره می‌شود. رفع مشکلات زیادی در این نسخه انجام شده است.

 

خیلی عجیب است که بخش نرم افزاری تلفن پچ امنیتی ماه سپتامبر را نمایش می‌دهد ولی در لیست تغییرات اضافه شدن پچ امنتی اکتبر ذکر شده است. احتمالا یک اشتباهی در خود بروزرسانی رخ داده است و سامسونگ فقط نام پچ امنیتی سپتامبر را به اکتبر تغییر نداده است.

 

سامسونگ هنوز اطلاعاتی را در مورد فاز دوم بروزرسانی بتای خود منتشر نکرده است. انتظار می‌رود کشور هند نیز در فاز دوم به برنامه بتا سامسونگ ملحق شود. ما همواره تغییرات اندروید 8 بتا را بر روی سایت قرار خواهیم داد تا از همه تغییرات این بروزرسانی آگاه باشید.

 

اندروید 8

 

اندروید 8

 

اندروید 8

منبع :
Sammobile

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *