ثبت نام

قسمت دوازدهم تغییرات اندروید 8 بتا گلکسی اس 8 :افزایش عملکرد پخش کننده ویدیو

SAMSUNG CSC
ب

چند روزی است که سامسونگ آزمایش نسخه اندروید 8 را در چند کشور مختلف برای تلفن‌های هوشمند خود آغاز کرده است. ما در چندین پست مختلف قصد داریم تا تغییرات اندروید 8 در تلفن‌های هوشمند سامسونگ را مشخص کنیم. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

اگر در کشوری زندگی می‌کنید که اندروید‌ 8 بتا برای آن عرضه شده است می‌توانید همین حالا به این رام بتای اندروید‌ 8 دسترسی پیدا کنید. پست‌های قبلی ما را در رابطه با تغییرات اندروید 8 حتما مطالعه کنید و در چند روز آینده به طور کامل این تغییرات به مرور در سایت قرار خواهند گرفت.

 

تغییرات اندروید 8 بتا گلکسی اس 8: افزایش عملکرد پخش کننده ویدیو

در اندروید 8 سامسونگ پخش کننده ویدیویی پیشفرض خود را با افزایش عملکرد در این نسخه از اندروید قرار داده است. برنامه پخش ویدیوی سامسونگ مدت‌ها است که با ویژگی‌های مختلف عرضه می‌شود. در نسخه 8 اندروید، گوگل در این بخش تغییرات خاصی را انجام نداده است ، اما سامسونگ در این قسمت پخش کننده ویدویی خود را با گزینه‌های بیشتر برای شخصی سازی کردن منتشر کرده است.

 

اولین تغییری که ما متوجه آن شدیم گزینه تکرار خودکار ویدیوها در قسمت تنظیمات این برنامه بود. زمانی که این گزینه انتخاب شود ویدیوی مورد نظر شما که در حال پخش است در یک حلقه تکرار شدنی قرار خواهد گرفت و پخش آن بعد از اتمام دوباره تکرار خواهد شد. سامسونگ گزینه افزایش سرعت پخش ویدیو را نیز در این نسخه قرار داده است. در حال حاضر ورژن اندروید 7 این برنامه قادر خواهد بود تا با سرعت 1.5 برابر سریع‌تر ویدیوها را پخش کند اما در اندروید 8 این عدد 2 برابر می‌شود.

 

حداقل سرعت پخش نیز همانند قبل 0.5 برابر سرعت نرمال ویدیو خواهد بود. یک تغییر بسیار آشنا نیز دیده می‌شود. این بار فقط با یک کلیک بر روی دکمه بک قادر خواهید بود از پخش ویدیویی خارج شوید. در نسخه اندروید 7 شما برای خروج از حالت پخش ویدیو باید دو بار پشت سرهم دکمه بک تلفن خود را فشار دهید.

با سام آرنا همراه باشید تا در روزهای آینده از همه این تغییرات در اندروید 8 مطلع شوید.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *