ثبت نام

قسمت هفتم تغییرات اندروید 8 بتا گلکسی اس 8 : بهبود عملکرد دکس

Screenshot_20171102-115420-720×405
ب

چند روزی است که سامسونگ آزمایش نسخه اندروید 8 را در چند کشور مختلف برای تلفن‌های هوشمند خود آغاز کرده است. ما در چندین پست مختلف قصد داریم تا تغییرات اندروید 8 در تلفن‌های هوشمند سامسونگ را مشخص کنیم. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

اگر در کشوری زندگی می‌کنید که اندروید 8 بتا برای آن عرضه شده است می‌توانید همین حالا به این رام بتای اندروید 8 دسترسی پیدا کنید. پست‌های قبلی ما را در رابطه با تغییرات اندروید 8 حتما مطالعه کنید و در چند روز آینده به طور کامل این تغییرات به مرور در سایت قرار خواهند گرفت.

 

بهبود عملکرد سامسونگ دکس

یکی از بزرگترین قابلیت‌هایی که دکس در این بروزرسانی به آن مجهز شده است، قابلیت استفاده از تلفن هوشمند به عنوان ماوس در صورت نداشت ماوس است. قابلیت جذابی که باید از همان ابتدا در سامسونگ دکس قرار می‌گرفت. زمانی که این قابلیت فعال باشد و ماوسی به دکس متصل نشود، صفحه نمایش تلفن تصویر سیاه و سفیدی را به نمایش در می‌آورد که بواسطه آن حرکات انگشت کاربر بر روی صفحه نمایش را به عنوان حرکات ماوس شبیه سازی می‌کند.

 

کلیدی در بالای صفحه نمایش برای شبیه سازی کلیک ماوس نیز تعبیه شده است که فقط قابلیت انتخاب برنامه‌ها را به کاربر می‌دهد و با لمس طولانی آن راست کلیک فعال نمی‌شود و قابلیت راست کلیک فعلا در دسترس نمی‌باشد. برنامه Game Launcher نیز برای دکس بروزرسانی شده است.

 

اندروید 8

بنظر می‌رسد سامسونگ برای این بخش نیز بازهم یک بروزرسانی منتشر خواهد کرد به این دلیل که بازی‌های پشتیبانی شده توسط دکس نتوانستند کیبورد و ماوس را به عنوان دستگاه‌های ورودی شناسایی کنند. پشتیبانی کردن برنامه Game Launcher در بروزرسانی اندروید 8 بتا از دکس معقول به نظر می‌رسد.

 

با پشتیبانی Game Launcher از دکس بسیاری از بازی‌ها بر روی دکس قابلیت اجرا را خواهند داشت. همچنین برنامه Game Launcher به کاربران اجازه بازی در حالت تمام صفحه را می‌دهد که یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. اندروید 8 بتا از لحاظ رابط کاربری تغییراتی را در دکس داده تا زیباتر به نظر برسد.

 

اندروید 8

رابط کاربری تمام برنامه‌ها در دکس دست خوش تغییر شده‌اند. در این بروزرسانی 38 برنامه در یک صفحه جای داده شده است. دقیقا شبیه به کاری که مایکروسافت در ویندوز 8 انجام داده بود. با سام آرنا همراه باشید تا در روزهای آینده از همه این تغییرات در اندروید 8 مطلع شوید.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *