ثبت نام

پچ امنیتی گلکسی نوت8 هفته آینده از راه میرسد

IMG_20171107_234453

گلکسی نوت 8 با شماره مدل (SM-N950F) از ماه آگوست تا به حال پچ امنیتی دریافت نکرده است. مدت زمان زیادی گذشته است و سامسونگ
هنوز به اهداف خود نرسیده است. این در حالیست که نوت 8 در بعضی مارکت ها پچ امنیتی ماه اکتبر را دریافت کرده است، هنوز هیچ توضیحی در مورد زمان انتشار پچ امنیتی برای مدل آنلاک شده بین المللی وجود ندارد.
این امکان وجود دارد که این پچ امنیتی برای نوع آنلاک شده بین المللی در بعضی نقاط در هفته آینده منتشر شود.
سامسونگ همچنین نخستین پچ امنیتی خود را برای گلکسی نوت 8 در چین و هنگ کنگ منتشر کرده است و اوایل امروز نیز شرکت سامسونگ این پچ را در کانادا هم عرضه کرد.

سامسونگ تقریبا برای تمامی دستگاه های خود پچ سپتامبر را عرضه نکرد، زیرا مشغول رفع آسیب پذیری Blueborne(نوعی باگ در اندروید) بود.

هفته آینده، ما شاهد رفع اشکال امنیتی ماه اکتبر برای گلکسی نوت 8 با شماره مدلSM-N950F(یا آخرین پچ برای ماه نوامبر) خواهیم بود. سامسونگ احتمالا در چند روز آینده جزئیات پچ امنیتی این ماه را اعلام خواهد کرد.

این احتمال وجود دارد که نوع آنلاک شده بین المللی نوت 8 اولین دستگاه سامسونگ برای دریافت پچ امنیتی نوامبر باشد. با توجه به اینکه کاربران مدت زیادی برای به روز رسانی امنیتی جدید منتظر هستند، مطمئنا بروزرسانی مناسبی خواهد بود.

ما هفته آینده متوجه خواهیم شد این بروزرسانی چگونه خواهد بود. با ما همراه باشید

منبع :
SamMobile.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *