ثبت نام

پنج App Pairs پر کاربرد برای گلکسی نوت 8

galaxy-note-8-3688-041
ب

کاربران گلکسی نوت 8 با استفاده از صفحه نمایش بزرگ این فبلت قادر خواهند بود تا نهایت استفاده به صورت همزمان از 2 برنامه را داشته باشند. در ادامه مطلب با سام آرنا همراه باشید.

 

سامسونگ امکان نرم افزاری را در گلکسی نوت 8 قرار داده است که با استفاده از آن به راحتی دو برنامه همزمان با یکدیگر اجرا می‌شوند. کارابران با این ویژگی دو برنامه را به عنوان قابلیت App Pair انتخاب می‌کنند و تنها با انتخاب روی دو برنامه Pair شده به طور همزمان این دو برنامه را با هم اجرا می‌کنند. در زیر پنج App Pairs مفید و پر کاربرد را برای شما آماده کرده‌ایم. ابتدا به شما نشان خواهیم داد تا App Pair چگونه ساخته خواهد شد.

 

چگونگی ساخت App Pairs در گلکسی نوت 8

مرحله اول: ابتدا پنل Apps Edge را با کشیدن دست خود از قسمت لبه صفحه نمایش به سمت چپ (اگر پنل Apps edge در سمت چپ قرار دارد این کار را با کشیدن دست خود از لبه خمیده سمت چپ صفحه نمایش به سمت راست انجام دهید.) منوی مربوط به Apps Edge باز خواهد شد.

 

گلکسی نوت 8

مرحله دوم: در قسمت پایین آیکون + را انتخاب کنید. اگر در این قسمت تمام خانه‌ها با میانبرها پر شده است با نگه داشتن بر روی یکی از میانبرها آن را حذف کنید.

 

گلکسی نوت 8

مرحله سوم: حالا گزینه Create APP PAIR در قسمت راست و بالای صفحه نمایش را انتخاب کنید.

 

گلکسی نوت 8

مرحله چهارم: در این مرحله باید دو برنامه برای این قابلیت را انتخاب کنید. با یک ضربه بر روی هر برنامه آن را انتخاب کنید. برنامه اول در نیمه بالایی صفحه نمایش به اجرا در می‌آید و برنامه دوم در نیمه پایینی صفحه نمایش اجرا می‌شود.

مرحله پنجم: گزینه Done را انتخاب کنید تا App Pair مورد نظر شما ذخیره شود. مراحل بالا را برای اضافه کردن App Pair بیشتر می‌توانید تکرار کنید.

 

معرفی پنچ App Pairs پرکاربرد برای گلکسی نوت 8

حال که نحوه ساخت App Pair را یاد گرفتید به معرفی پنج App Pair پرکاربرد برای گلکسی نوت 8 می‌پردازیم.

Camera + Gallery

این دو برنامه در کنار هم بی نظیر خواهند بود. هر دو برنامه دوربین و گالری گلکسی نوت 8 در کنار یکدیگر اجرا خواهند شد و شما ضمن عکس برداری با تلفن خود قار خواهید بود تا همزمان عکس‌های خود را نیز مدیریت کنید. دیگر مجبور نیستید برای این کار دوربین را ببندید و به گالری بروید و با این App Pair به راحتی با دوربین گلکسی نوت 8 کار کنید.

 

Waze + Spotify

برای کسانی که هنگام نقشه خوانی در اتومبیل خود علاقه زیادی به موسیقی دارند ترکیب این دو برنامه عالی است. در حالی که نقشه مقصد را بررسی می‌کند همزمان قادر خواهید بود از سرویس پخش موسیقی نیز استفاده کنید. البته می‌توانید این دو برنامه را با Google Maps و هر برنامه سرویس موسیقی مورد علاقه خود جایگزین کنید.

 

Message + WhatsApp

اگر بین پیامک زدن و سرویس‌های مختلف پیام رسان زیاد جا به جا می‌شوید این ترکیب گزینه مناسبی خواهد بود. البته می‌توان تلگرام را جایگزین واتساپ کرد.

 

Google Translate + Google Maps

این ترکیب نیز برای افراد توریست بسیار کاربردی خواهد بود. هنگام نقشه خوانی در کشوری به زبان همان کشور نیز می‌توانید از عابرین آدرس مقصد مورد نظر را نیز بپرسید.

 

اگر ترکیب بهتری مد نظر دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

 

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *