ثبت نام

انتشار آخرین پتنت های طراحی که سامسونگ به ثبت رسانده است؛ گجت هایی رویایی که شاید هرگز عرضه نشوند

20171127_121513
ب

سامسونگ اخیرا چند پتنت جدید در اداره‌ی ثبت اختراع و نام‌های تجاری آمریکا(USPTO) به ثبت رسانده است. پتنت‌هایی که مربوط تنها به محدود به دنیای موبایل نبوده و محدوده‌ی وسیعی از گجت‌ها، از گوشی‌های انعطاف‌پذیر و تاشو گرفته تا اسپیکری 360 درجه را شامل می‌شوند.

همان‌طور که می‌دانید این پتنت‌ها به تنهایی نمی‌توانند موجب تایید یا تکذیب این موضوع شوند که چنین که چنین محصولاتی در بازار راه خواهند یافت و فعلا هیچ چیزی درباره‌ی آن‌ها جز چند پتنت طراحی به‌صورت قطعی وجود ندارد. این طرح‌ها تنها می‌توانند نمایی از دیدگاهی که سامسونگ به آینده‌ دارد را برایمان به نمایش بگذارد و آنچه در حال حاضر در درون شرکت و در پشت‌ صحنه در جریان است یقینا اهمیت بیشتری دارد.

سرنوشت مبهم اسمارت‌فون انعطاف پذیر؛ آیا این پتنت ها عملی خواهند شد؟

به هر حال نباید فراموش کرد که طرفداران سامسونگ از سال‌ها قبل در انتظار رونمایی سامسونگ از اسمارت‌فونی انعطاف پذیر از این شرکت‌ هستند، اما هنوز تکلیف این نوع جذاب از گجت‌ها روشن نشده است. با این حال نشانه‌های مثبتی مبنی بر نهایی شدن این پروژه در حال ظاهر شدن‌اند که از قصد سامسونگ برای پرده برداری از اسمارت‌‌فون‌هایی انعطاف پذیر در سال‌های 2018 و 2019 خبر می‌دهند. اما نباید فراموش کرد این تاریخ بارها در گذشته به تعویق افتاده و امکان تغییر مجدد آن وجود دارد. در ادامه شما را به تماشای این پتنت‌ها دعوت می‌کنیم.

پتنت اسمارت‌فون انعطاف پذیر 1پتنتپتنت اسمارت‌فون انعطاف پذیر 2

پتنتپتنت اسپیکر هوشمند

پتنت

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *