ثبت نام

جدید ترین رندر های منتشر شده از گلکسی اس 9 را از دست ندهید؛ وسیع تر از همیشه!

20171129_200920
ب

سامسونگ سخت در تکاپو است تا بتواند پرچمداری شایسته و درخور را معرفی کند و بتواند آیفون های اپل را شکست دهد. طراحی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به قدری خوب هستند که نیازی به تغییر آن ها حداقل برای دو سال نباشد. با این حال سامسونگ می خواهد کم و کاستی ها و ایراداتی که در طراحی پرچمداران ۲۰۱۷ خود وجود داشت را در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس مرتفع کند.

طبق گزارشات منتشر شده از سوی منابع معتبر، حاشیه پایین صفحه نمایش گلکسی اس 9 نزدیک به صفر خواهد بود و حاشیه بالای صفحه نمایش آن اندکی از گلکسی اس 8 باریک تر خواهد بود. نسبت صفحه نمایش به پنل جلویی در گلکسی اس 8 پلاس حدود ۸۴ درصد بود. با این اوصاف، این عدد در گلکسی اس 9 به حدود ۹۰ درصد خواهد رسید.

برای درک بهتر این موضوع، تصاویر زیر را ببینید. این تصاویر، جدیدترین رندرهایی هستند که بنابر اطلاعات لو رفته از گلکسی اس 9 ساخته شده اند.

گلکسی اس 9

گلکسی اس 9

این تصاویر بسیار زیبا و دل فریب هستند. اما در نظر داشته باشید که این تصاویر صرفا ساختگی هستند. بنابراین اگر این طراحی زیبا راهی به گلکسی اس 9 نیافت، از ما خرده نگیرید. احتمالا در روزهای آینده تصاویر واقعی سوگلی های جدید سامسونگ منتشر خواهند شد. از دیگر تغییرات مهم طراحی در گلکسی اس 9، قرار گیری عمودی دوربین دوگانه و انتقال مکان قرار گیری سنسور اثر انگشت به زیر دوربین دوگانه است. اگر چه که شایعات  می گویند تنها نسخه پلاس از دوربین دوگانه بهره مند خواهد شد!

نظ شما چیست؟ این طراحی را مناسب می دانید؟

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *