ثبت نام

سنسور اثر انگشت گلکسی اس 9 از منابع جدیدی تامین می‌شود

s8-fingerprint-2-720×316
ب

یکی از امکاناتی که در پرچمداران سامسونگ از گلکسی اس 5 وجود داشت سنسور اثر انگشت است. انتخاب سنسور مناسب و سریع برای هر شرکت بسیار مهم خواهد بود. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

بر اساس گزارش جدیدی از ETNews سامسونگ به دنبال منابع جدیدی است تا با استفاده از آن سنسور پرچمدار آینده خود یعنی گلکسی اس 9 را تامین کند. طبق این گزارشات سامسونگ قصد دارد از یک شرکت تایوانی سنسورهای گلکسی اس 9 را تامین کند. این شرکت تمامی سنسورهای تلفن‌های هوشمند میانرده سامسونگ را تامین کرده است. این یعنی از دست رفتن کسب و کار شرکتی که سنسورهای پرچمداران سامسونگ را تامین می‌کرد.

 

بر اساس رندرهایی که به گلکسی اس 9 نسبت داده شده است، سنسور اثر انشگت به زیر دوربین تغییر مکان خواهد داد. در واقع سامسونگ می‌خواهد محل نامناسب سنسور اثر انگشت را برای دسترسی کاربران آسان‌تر کند. هنوز اطلاعات دقیقی در این خصوص نداریم. بر اساس گزارشات، سامسونگ تنها تامین کننده سنسور خود را تغییر می‌دهد و خبری از تغییر سنسور اثر انشگت نخواهد بود.

 

البته بهبود سنسور اثر انگشت خیلی خوب است. رقیبان مختلف سامسونگ در حال حاضر عملکردی به مراتب بهتر در این زمینه دارند. شرکت‌هایی مانند وان پلاس و اچ تی سی از سنسورهای بهتری نسبت به سامسونگ استفاده می‌کنند. در مورد استفاده سامسونگ از سنسور یکپارچه با صفحه نمایش، قبلا اعلام شد که این کار تا گلکسی نوت 9 امکان پذیر نیست.

 

همچنین بر اساس گزارشات قبلی، گلکسی اس 9 امکان دارد ویژگی اسکن 3 بعدی چهره را به همراه نداشته باشد. همانطور که می‌دانید تمامی این گزارشات، در حد شایعه هستند و برای اطلاعات دقیق‌تر به زمان بیشتری نیاز داریم. نظر شما در مورد پرچمدار بعدی سامسونگ چیست؟ آیا گلکسی اس 9 می‌تواند تمامی نقص‌های گلکسی اس 8 را برطرف سازد یا خیر؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *