ثبت نام

چند نمونه عکس واقعی از گلکسی اس 8 با رنگ قرمز

ب

عکس‌هایی از نسخه قرمز رنگ گلکسی اس 8 که به تازگی قرار است در خود کشور کروه‌جنوبی عرضه شود توسط Ice Universe منتشر شده است، Ice Universe منبع ثابتی از اطلاعات قابل اطمینان در مورد دستگاه‌های سامسونگ می‌باشد که قبل از عرضه رسمی هر دستگاه اطلاعات آن‌ها را منتشر می‌کند و درستی تمامی آن‌ها همیشه ثابت شده است.

طبق گفته آن‌ها گلکسی اس 8 قرمز رنگ از نزدیک بسیار زیباتر از عکس‌هایش می‌باشد و به طور حتم مشتاقان زیادی خواهد داشت، تنها نکته‌ای که ما را اذیت می‌کند این است که سامسونگ پرچم‌‌داران خود را در زمان معرفی با رنگ قرمز عرضه نمی‌کند. با این حال زمانی که سامسونگ برای عرضه گلکسی اس 8 با رنگ قرمز در نظر گرفته است به نظر کمی دیر می‌باشد، به دلیل اینکه زمان زیادی تا عرضه گلکسی اس 9 نمانده است و گلکسی اس 8 یک نسخه قبل تر از آخرین پرچم‌دار سامسونگ خواهد شد.

این به این معنا نخواهد بود که گلکسی اس 8 یک دستگاه عالی نیست بلکه گلکسی اس 8 با توجه به قیمت یکی از بهترین انتخاب ها است. اما نکته قابل بحث در اینجا این است که رنگ قرمز گلکسی اس 8 تنها در کره‌جنوبی عرضه خواهد شد و به نظر نمی‌رسد رنگ قرمز آن برای نسخه پلاس در درسترس باشد، حتی با اینکه گلکسی اس 8 پلاس دارای باتری بزرگتر و نمایشگر بزرگ‌تری می‌باشد ولی با ای نحال بسیاری از افراد اسمارت‌فون‌های جمع و جور تر را بیشتر ترجیح می‌دهند.

 

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *