ثبت نام

قسمت نهم تغییرات اندروید 8 بتا گلکسی اس 8 : تغییرات کوچک در منوی تنظیمات

SAMSUNG CSC
ب

چند روزی است که سامسونگ آزمایش نسخه اندروید 8 را در چند کشور مختلف برای تلفن‌های هوشمند خود آغاز کرده است. ما در چندین پست مختلف قصد داریم تا تغییرات اندروید 8 در تلفن‌های هوشمند سامسونگ را مشخص کنیم. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

اگر در کشوری زندگی می‌کنید که اندروید‌ 8 بتا برای آن عرضه شده است می‌توانید همین حالا به این رام بتای اندروید‌ 8 دسترسی پیدا کنید. پست‌های قبلی ما را در رابطه با تغییرات اندروید 8 حتما مطالعه کنید و در چند روز آینده به طور کامل این تغییرات به مرور در سایت قرار خواهند گرفت.

 

تغییرات کوچک در منوی تنظیمات

همانطور که می‌دانید در منوی تنظیمات رابط کاربری سامسونگ، گزینه جستجو وجود دارد. در اندروید 8 حالا گزینه‌ای برای پاک کردن تاریخچه جستجو در منوی تنظیمات نیز وجود دارد. هنوز برای ما مشخص نیست که چنین قابلیتی چگونه باعث افزایش سریعتر دسترسی کاربران به منوی تنظیمات خواهد شد. اما به هرحال چنین گزینه‌ای برای کاربرانی که با آن نیاز پیدا کنند وجود دارد.

 

تغییری دیگری که در منوی تنظیمات وجود دارد در منوی About phone است. در اندروید 8 که سامسونگ رابط کاربری خود را بر روی آن اعمال کرده است، شماره تلفن، شماره مدل دستگاه، سریال نامبر و IMEI در قسمت بالایی منوی About phone قرار دارند. این قسمت در گذشته این چنین نبود و حالا دست خوش تغییرات شده است. گزینه‌های status و Battery Information همانند قبل بصورت لیستی در این منو ظاهر شده‌اند.

 

دوباره خاطر نشان می‌کنیم که این تغییرات زیاد بزرگ نیستند. اما این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ در این ورژن از اندروید 8 بتای خود، تغییرات منوی تنظیمات را آغاز کرده باشد. پس می‌توان انتظار تغییرات بیشتری در منوی تنظیمات با منتشر شدن نسخه‌های بعدی بتا داشته باشیم.  با سام آرنا همراه باشید تا در روزهای آینده از همه این تغییرات در اندروید 8 مطلع شوید.

 

اندروید 8

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *