ثبت نام

قسمت دوم تغییرات اندروید 8 بتا گلکسی اس 8 : افکت‌های نوری جدید در لبه خمیده صفحه نمایش

SAMSUNG CSC
ب

چند روزی است که سامسونگ آزمایش نسخه اندروید 8 را در چند کشور مختلف برای تلفن‌های هوشمند خود آغاز کرده است. ما در چندین پست مختلف قصد داریم تا تغییرات اندروید 8 در تلفن‌های هوشمند سامسونگ را مشخص کنیم. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

اگر در کشوری زندگی می‌کنید که اندروید 8 بتا برای آن عرضه شده است می‌توانید همین حالا به این رام بتای اندروید 8 دسترسی پیدا کنید. پست‌های قبلی ما را در رابطه با تغییرات اندروید 8 حتما مطالعه کنید و در چند روز آینده به طور کامل این تغییرات به مرور در سایت قرار خواهند گرفت.

افکت‌های جدید نوری در قسمت خمیده صفحه نمایش

سامسونگ با بروزرسانی اندروید 8 قصد دارد تا گزینه‌های بیشتری را به قسمت خمیده صفحه نمایش اضافه کند. ویژگی‌ها نوری لبه خمیده صفحه نمایش در سری تلفن‌های هوشمند سامسونگ که صفحه نمایش خمیده دارند، دیده می‌شود. با این بروزرسانی می‌توانید از 3 نوع نورپردازی جدید، برای زمانی که اعلانی دریافت می‌کنید استفاده کنید.

 

افکت رنگ چندگانه یکی از گزینه‌های جدید است که اطراف صفحه نمایش را با رنگ‌های گوناگون روشن می‌کند. گزینه دوم افکت تابش نام دارد که به خوبی لبه‌های صفحه نمایش را براق می‌کند. افکت سوم به اسم درخشنده است که با نورهای مختلف در هر زمان اطراف صفحه نمایش خمیده را نورانی می‌کند.

 

در حال حاضر بر روی اندروید 7 شما قادر خواهید بود تا پهنای نور و میزان مرئی بودن آن را شخصی سازی کنید. افکت‌های رنگی اصلی که به شما اجازه انتخاب رنگ خاصی را می‌دهد همچنان در دسترس قرار دارد. ما سعی می‌کنیم همه تغییرات را در نسخه بتا پوشش دهیم تا کاربران این تلفن‌های هوشمند از تغییرات پیش روی تلفن خود آگاه باشند.

نظرات خود را در خصوص این تغییرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

اندروید 8

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *