ثبت نام

قسمت چهارم تغییرات اندروید 8 بتا گلکسی اس 8 : پیام‌رسان‌های دوگانه

SAMSUNG CSC
ب

با سام‌آرنا همراه باشید با یکی دیگر از بخش‌های جذاب اندروید 8 که هفته گذشته برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس عرضه شد. پیام‌رسان دوگانه ویژگی بود که ما امسال در چندین دستگاه سامسونگ دیدیم ولی با عرضه اندروید 8 مشخص شده است که این ویژگی به‌طور پیش‌فرض در سیستم‌عامل قرار دارد.

پیام‌رسان دوگانه این امکان را می‌دهد که دو نمونه از برنامه‎هایی که از چند حساب‌کاربری پشتیبانی نمی‌کنند را در یک دستگاه داشته باشید. به طور مثال در برنامه فیسبوک نمی‌توان از چند حساب کاربری به طور همزمان استفاده کرد که با این قابلیت می‎‌توان دو حساب کاربری را همزمان در اختیار داشت به این صورت که دو برنامه فیسبوک به صورت همزمان در دستگاه شما نصب خواهد شد که هر برنامه به صورت جداگانه عمل خواهد کرد، شما حتی می‌توانید از آن‌ها با قابلیت Multi Window به صورت همزمان استفاده کنید.

اندروید 8

پیام‌رسان دوگانه در اندروبد 8 فقط با برنامه هایی که رسما از چندین حساب پشتیبانی نمی کنند کار می کند و شما قادر خواهید بود از برنامه‌های مهم مانند فیس بوک، فیس بوک مسنجر و اسنپ چت استفاده کنید. برای فعال‌سازی این گزینه وارد تنظیمات شوید سپس به گزینه Advanced Features رفته و Dual Messenger را فعال کنید.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *