ثبت نام

احتمال معرفی تلویزیون 150 اینچی MicroLED در نمایشگاه CES 2018

IMG_20171219_113456_454
ب

چند ماه پیش گزارش شد که سامسونگ در تلاش برای توسعه فن آوری های جایگزین حق تولید تلویزیون های خود است. گزارش شده است که تلاش های خود را برای ایجاد یک تلویزیون Micro-LED تسریع کرده است. سامسونگ حتی در اوایل سال جاری یک شرکت تایوانی را برای استفاده از فناوری Micro-LED در تلویزیون های نسل بعد خریداری کرد.

براساس گزارش جدیدی از کره جنوبی، سامسونگ ماه آینده در نمایشگاه CES 2018 تلوزیون با نمایشگر جدید 150 اینچی Micro-LED را معرفی خواهد کرد. از آنجایی که دیگر مانند فرآیند ساخت OLED تلویزیون طولانی نیست، انتظار می رود که سامسونگ وابستگی خود را به Micro-LED برای محصولات تلویزیون آینده افزایش دهد.

سامسونگ در CES 2018

این سنت برای سامسونگ است که هر ساله در نمایشگاه CES تلویزیون های پرچمدارخود را معرفی کند. CES 2018 محل مناسب برای رونمایی این تلویزیونMicro-LED ا150 اینچی خواهد بود.

باید اضافه کنیم که Micro-LED دارای ویژگی های OLED است. هر دو با استفاده از دیودهای نوری ساخته شده اند , این به این معنی است که هر محصول زیر پیکسل خود نور تولید می کند و نیازی به نور پس زمینه مخصوص مانند ال سی دی ندارد.
این باعث می شود که پنل های Micro-LED رنگ سیاه عمیق و نسبت کنتراست بالا مانند OLED داشته باشند ، در حالی که تولید آن آسان تر است. پنل آن نیز از همتای OLED خود نازک تر است.

دلیل اینکه چرا تلویزیون های Micro-LED به طور گسترده ای تجدید نشده اند این است که هزینه های تولید آن بالا است. انتظار میرود که سامسونگ این فناوری را در بخش تولیدی خود در سال آینده از جایی که در نهایت به مدلهای ارزانتر تبدیل شود، تحویل خواهد داد.
با ما همراه باشید

منبع :
SamMobile.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *