ثبت نام

بیکسبی حالا می تواند اسپانیایی صحبت کند، آپدیت بعدی کدام زبان ها را در بر خواهد گرفت؟

bixby-tips

تنها چند هفته پس انتشار خبر از تسلط یافتن بیکسبی به زبان چینی و در دسترس قرار گرفتن آن برای کاربران چینی زبان ، حال دستیار صوتی اختصاصی سامسونگ با پشتیبانی از زبان اسپانیایی محدوده‌ی پوشش کاربران خود را افزایش داده است.

بیکسبی

بیکسبی، این بار برای لاتین زبانان

در ساعات گذشته سامسونگ با ارائه‌ی آپدیتی پشتیبانی از زبان اسپانیایی را به زبان‌های مورد پشتیبانی بیکسبی افزود. بر اساس گزارش‌ها این آپدیت تنها به‌صورت مدود برای کشور اسپانیا ارائه شده و هنوز این دسترسی برای سایر کشور‌های لاتین زبان ارائه نشده است. می‌توان انتظار داشت این آپدیت در آینده‌ای نزدیک برای تمام کابران بیکسبی در سطح جهان فعال شود.

همان‌طور که می‌دانید دستیار صوتی اختصاصی سامسونگ بیکسبی در ابتدا به صورت محدود از زبان کره‌ای که وطن این غول تکنولوژی و زبان بین‌المللی انگلیسی پشتیبانی می‌کرد. سامسونگ پس از آن پشتیبانی از زبان کشور پرجمعیت چین را به این لیست افزود و حال با اضافه کردن زبان اسپانیایی که بیش از یک سوم جمعیت دنیا از آن برای برقراری ارتباط کلامی خود استفاده می‌کنند، قصد دارد پوشش جمعیتی کاربران این دستیار صوتی را هرچه بیشتر تکمیل نماید. به نظر شما سامسونگ در آینده‌ی نزدیک  چه زبان‌هایی را به لیست زبان‌های مورد پشتیبانی خود خواهد افزود؟

منبع :
GSMArena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *