ثبت نام

تغییر جالب نامگذاری اسکرین شات‌ها در بروزرسانی اندروید 8 سامسونگ

android-oreo-720×480

اندورید 8 برای گلکسی اس 8 یک بروزرسانی مهم خواهد بود. ما همواره سعی کرده‌ایم تا تمامی تغییرات این بروزرسانی را به اطلاع کاربران برسانیم. یکی از تغییرات دیگری که اندروید 8 برای گلکسی اس 8 خواهد داشت در زمینه اسکرین شات است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

این تغییر در قسمت اسکرین شات، شامل تجربه جدید کاربری نمی‌باشد. بلکه این تغییر در نحوه دسته بندی کردن نام اسکرین شات‌ها است. هر بار که اقدام به گرفتن اسکرین شات کنید، نام اسکرین شات، هم اسم برنامه‌ای خواهد بود که اسکرین شات مورد نظر در آن گرفته شده است.  گرفتن اسکرین شات در محیط لانچر سامسونگ نام Screenshot_Samsung Experience Home را به فایل اسکرین شات اضافه می‌کند.

 

اندروید 8

با گرفتن اسکرین شاتی در برنامه یوتیوب اسم فایل شما Screenshot_YouTube خواهد بود. در ادامه‌ی این نام‌ها، ساعت و تاریخ گرفتن اسکرین شات نیز قرار می‌گیرد. شاید کاربران زیادی به این قابلیت بی اعتنا باشند. اما این تغییر یکی از تغییرات جالب است که سامسونگ آن را به انجام رسانده است. این ویژگی در اندروید 8 بصورت پیشفرض وجود ندارد. به عوان مثال اگر شما چند اسکرین شات متوالی از قسمت‌های مختلفی را گرفته باشید با نگاه کردن به نام هر کدام به راحتی آن‌ها را تشخیص می‌دهید.

 

نظر شما در مورد این تغییر چیست؟ آیا از نظر شما این تغییر مفید خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *