ثبت نام

منتظر گلکسی اس 9 در نمایشگاه CES نباشید؛ همه نگاه ها به گلکسی X؟

312543
ب

چند هفته پیش بود که شایعه شد سامسونگ قصد دارد پیش‌نمایشی از پرچمداران سال ۲۰۱۸ خود یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را در نمایشگاه CES که در ماه ژانویه برگزار خواهد شد، به نمایش بگذارد. حال سامسونگ این شایعه را بی اساس خوانده است. با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ به خبرگزاری Korea Herald گفته است که رونمایی گلکسی اس 9 در CES  بسیار بعید بوده و این شایعات بی اساس هستند.

هر ساله همچین شایعاتی پیرامون پرچمداران سامسونگ مطرح می شدند و امسال نیز شایعات، رقابت با آیفون X را مهم ترین دلیل معرفی زودهنگام گلکسی اس 9 می دانستند.

اما آن اسمارتفونی که احتمال دارد در CES معرفی شود، محصول پرهیاهو سامسونگ یعنی گلکسی X است. پیش تر خواندیم که گلکسی X در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد و سامسونگ‌ دیسپلی، تولید پنل های مورد نیاز برای این دستگاه را آغاز کرده است. پس هیچ بعید نیست که سامسونگ در CES همه را غافلگیر کرده و گلکسی X را معرفی کند.

در ادامه گزارش The Korea Herald برخی از ویژگی های گلکسی اس 9 مطرح شده است که از جمله آن ها می توان به نسبت ۸۹-۹۰ درصدی صفحه نمایش به پنل جلو دستگاه، احتمال قرارگیری سنسور اثر انگشت در درون صفحه نمایش، بهره مندی از اندروید 8.0 و رنگ جدید بنفش را نام برد. همچنین اگر سامسونگ نتوانست سنسور اثر انگشت را به درون صفحه نمایش منتقل کند، یقینا مکان قرارگیری آن در پشت دستگاه عوض خواهد شد و قابل دسترس تر خواهد بود.

نظر شما چیست؟ بیشتر منتظر کدام اسمارتفون هستید؟ گلکسی اس 9 یا گلکسی X؟

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *