ثبت نام

گلکسی X، اسمارتفون تاشو پر هیاهو سامسونگ در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد

Samsung-foldable-smartphone
ب

گلکسی X، محصول پر حرف و حدیث سامسونگ که تاکنون تاییدیه های متعددی را دریافت کرده است و اخیرا نیز در صفحه پشتیبانی سایت سامسونگ لو رفته است، قرار است در سال ۲۰۱۸ معرفی شود. با سام آرنا همراه باشید.

ماه سپتامبر بود که رئیس بخش موبایل سامسونگ رسما وعده داد سامسونگ اسمارتفون تاشو خود را در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد کرد. اکنون منابع خبری گزارش می دهند که سامسونگ دیسپلی، پنل های تاشو با شعاع انحنا 1.0R را توسعه داده است و این به آن معنا است که تقریبا همانند یک کاغذ، می توان این پنل را تا کرد.  انتظار می رود سامسونگ این پنل را در گلکسی X به کار گیرد.

در آن سوی میدان، اپل قرار دارد که چند پتنت مربوط به آیفون تاشو را نیز به ثبت رسانده است. همچنین اپل با الجی متحد شده است تا الجی دیسپلی، پنل های مورد نیاز اپل را تامین کند. الجی احتمالا در سال ۲۰۱۸ به فناوری ساخت صفحه نمایش تاشو با شعاع انحنا 2.5R دست پیدا خواهد کرد و در سال ۲۰۱۹، پنلی با انحنا 1.0R را به تولید خواهد رساند. از این رو گلکسی X، می تواند یک سال در بازار یکه تازی کند.

اسمارتفون های تاشو، در سال های آینده بسیار مرسوم خواهند شد و شرکت های مختلف تولیدکننده تلفن همراه آن ها را به تولید خواهند رساند.

منبع :
phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *