ثبت نام

همه رندر ها و تصاویر لو رفته از پرچمداران سامسونگ اینجاست؛ نظر شما درباره طراحی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس چیست؟

ب

روزانه چندین و چند تصویر واقعی یا رندرهای ساختگی از گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس فاش می شود و یا اطلاعاتی از آن ها منتشر می شود. در هفته گذشته، اطلاعاتی منتشر شد که نشان می داد تغییر چندانی در طراحی این دو اسمارتفون نسبت به گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس رخ نخواهد داد. با سام آرنا همراه باشید.

برای اولین بار، Ice Universe با انتشار تصویری مدعی شد که تغییر چندانی در طراحی پنل جلویی گلکسی اس 9 نسبت به گلکسی اس 8 رخ نخواهد داد و نسبت صفحه نمایش به بدنه در حدود ۸۵ درصد خواهد بود. پیش تر شایعه شده بود سامسونگ به طور قابل توجهی حاشیه های پنل جلویی را در گلکسی اس 9 کاهش خواهد داد و نسبت صفحه نمایش به بدنه را تا ۹۰ درصد افزایش خواهد داد. در واقع پیش بینی می شد طراحی گلکسی اس 9 مشابه تصویر سمت چپ در این عکس باشد اما سامسونگ به یکباره تصمیم گرفت که این طراحی را کنار بگذارد و در محصول دیگری آن را به کار گیرد.

طراحی گلکسی اس 9

روز بعد تصویری از پنل جلویی گلکسی اس 9 فاش شد که صحت اطلاعات قبلی را تایید می کرد. در واقع حاشیه های صفحه نمایش و خمیدگی صفحه نمایش گلکسی اس 9 به مقدار بسیار ناچیزی کمتر از گلکسی اس 8 خواهد بود.

طراحی گلکسی اس 9

چند روز بعد، Onleaks بر مبنای اطلاعات‌‌فاش شده، دو ویدئو ساختگی برای این دو دستگاه را منتشر کرد که در ادامه می توانید آن ها را تماشا کنید:

طراحی گلکسی اس 9

همان طور که پیش تر می دانستیم، مکان قرار گیری سنسور اثر انگشت تغییر یافته است و به زیر دوربین انتقال یافته است. گلکسی اس 9 از دوربین دوگانه بی بهره خواهد بود و تنها گلکسی اس 9 پلاس دارای دوربین دوگانه خواهد بود.
جهت اطلاعتان باید بگوییم گلکسی اس 9، دارای ابعاد ۸.۰ × ۶۸.۷ × ۱۴۷.۶ میلی متر و گلکسی اس 9 پلاس دارای ابعاد  ۸.۵ × ۷۳.۸ × ۱۵۷.۷ میلی متر خواهد بود. به عبارتی هر دو دستگاه، نسبت به نسل قبلی خود، ۰.۴ میلیمتر ضخامت بیشتری دارند. این به چه معناست؟ باتری بزرگتر؟ امیدواریم!
در پایان از شمل دعوت به عمل می آوریم در نظر سنجی زیر شرکت کنید:

[totalpoll id=”9257″]

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *