ثبت نام

برنامه Thrive برای گلکسی نوت 8 با هدف کنترل زمان شخصی خود عرضه شد

thrive-app-samsung
ب

سامسونگ امروز برنامه Thrive را برای دارندگان گلکسی‌نوت‌ 8 عرضه کرد کاربران بتوانند با استفاده از این برنامه زمان شخصی خود را به خوبی کنترل کنند. این برنامه توسط Thrive Global یک شرکت تاسیس شده توسط Arianna Huffington توسعه یافته است که در زمینه سلامتی تمرکز دارد و با عرضه این برنامه قصد دارد کاربران از تلفن‌های هوشمند خود فاصله بگیرند و با زندگی خود ارتباط بهتری برقرار کنند.

برنامه Thrive برای اولین بار در اکتبر سال گذشته بصورت بتا معرفی شد و امروز به‌طور اختصاصی برای گلکسی نوت 8 عرضه شده است، این برنامه به زودی برای مدل‌های دیگر کهکشانی‌های سامسونگ عرضه خواهد شد.

یکی از کارکنان شرکت سامسونگ به نام مارک متیو گفته است : همکاری سامسونگ با برنامه Thrive یکی از راه‌های بسیاری است که شرکت سامسونگ را متعد به پیشرفت تکنولوژی می‌سازد که کمک می‌کند مردم بیشترین بهره را در هر لحظه از زندگی خود ببرند.

برنامه Thrive به کاربران اجازه می‌دهد تا اسمارت‌فون خود را در حالت Thrive Mode قرار دهند که تمامی نوتیفیکیشن‌ها ، آلارم‌ها، تماس‌ها و پیامک‌ها را بی‌صدا می‌کند به غیر از افرادی که آن‌ها را در لیست علاقه‌مندی‌ها قرار می‌دهند. تمامی پیامک‌ها به صورت خودکار پاسخ داده می‌شوند که فرد در حالت Thrive Mode قرار دارد.

همانطور که ما در ابتدای معرفی این برنامه گفتیم، اساسا یک نسخه از دکمه Do not Disturb است که شما قبلا در دستگاه سامسونگ خود آن را دیده‌اید فقط ویژگی‌های بیشتری را علاوه بر حالت پیشفرض دستگاه ارائه می‌دهد.

این برنامه همچنان این امکان را می‌دهد که زمان استفاده از هر برنامه را محدود کنند و برای خود اهداف خاصی تعیین کنند.

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *