ثبت نام

بروزرسانی امنیتی ماه ژانویه برای تعدادی از دستگاه‌های سامسونگ عرضه شد

a8-january-patch-update

شرکت سامسونگ در روزهای اخیر پچ امنیتی ماه ژانویه را برای تعدادی از اسمارت‌فون‌های خود عرضه کرده است که ما لیستی از آن‌ها را در اختیار شما قرا می‌دهیم:

گلکسی اس 6 اج

سامسونگ در اوایل سال نو میلادی یک پچ امنیتی برای گلکسی نوت 8 عرضه کرد ولی دستگاه‌هایی مانند گلکسی اس 7 و گلکسی اس 6 که پرچمداران سال‌های گذشته شرکت سامسونگ هستند بروزرسانی را دریافت نکردند تا امروز که شرکت سامسونگ برزورسانیس امنیتی ماه ژانویه خود را برای گلکسی اس 6 اج عرضه کرد.

این بروزرسانی در ابتدا در مکزیک عرضه شده است و به زودی به مناطق دیگر نیز خواهد رسید. شماره ساخت این بروزرسانی G928GUBU4CRA1 که می‌توانید از بخش بروزرسانی نرم‌افزار در تنظیمات دستگاه خود این بروزرسانی را انجام دهید.

گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج

همانطور که مشخص است سامسونگ در حال عرضه هرچه سریع‌تر پچ امنیتی ماه ژانویه برای دستگاه‌های خود می‌باشد و حالا نوبت به گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج می‌باشد. در اوایل ماه گذشته اسمارت‌فون‌های گلکسی جی 1 پرایم . گلکسی A5 نیز این بروزرسانی را دریافت کردند.

آخرین پچ امنیتی سامسونگ با رفع شش آسیب‌پذیری مهم همراه است و چند آسیب‌پذیری کوچک را نیز برطرف خواهد کرد، این‌ها مواردی هستند که در سیستم‌عامل سامسونگ وجود داشتند و سامسونگ با عرضه بروزرسانی آن‌ها را برطرف کرده است.

گلکسی A8 پلاس

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس برای فروش هنوز در بسیاری از بازارها در دسترس نیست اما این اتفاق دلیلی برای عرضه نکردن بروزرسانی امنیتی ماه ژانویه نبود و سامسونگ بروزرسانی ماه ژانویه را با شماره ساخت A730FXXU1ARA6 و حجمی معادل 220 مگابایت منتشر کرد.

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس

بالاخره شرکت سامسونگ تصمیم به عرضه بروزرسانی امنیتی برای گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس گرفت و این بروزرسانی را با شماره ساخت G9500ZCU2AQL2 برای گلکسی اس 8 و G9550ZCU2AQL2 برای گلکسی اس 8 پلاس منتشر کرد که اولین بروزرسانی امنیتی برای گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در سال جدید می‌باشد.

گلکسی نوت 8

با اینکه گلکسی نوت 8 آخرین و بهترین اسمارت‌فون شرکت سامسونگ می‌باشد بروزرسانی‌ها را با سرعت مناسب دریافت نمی‌کند و پچ امنیتی ماه ژانویه قبل از گلکسی نوت 8 برای بسیاری از دستگاه‌های پایین‌رده سامسونگ عرضه شد اما بالاخره برای این اسمارت‌فون محبوب نیز عرضه شد.

این بروزرسانی برای گلکسی نوت 8 حجمی حدود 707 مگابایت دارد که به نظر نمی‌رسد فقط پچ امنیتی ماه ژانویه باشد و برای اینکه تمامی تغییرات را بدانیم باید به سایت سامسونگ مراجعه کرد یا عکس زیر را برای اطلاع از تغییرات ببینید.

چ امنیتی

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *