ثبت نام

اطلاعاتی از دوربین گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس فاش شد؛ بی همتا!

samsung-galaxy-s9-camera-aperture
ب

حداقل ۱ ماه تا موعد رونمایی رسمی سامسونگ از دو پرچمدار خود یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس فاصله داریم‌. سامسونگ که در گلکسی اس 8 تغییرات زیادی را در دوربین پرچمدارانش ایجاد نکرد، این بار قصد دارد دوربین گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را با بهبودهای زیادی همراه کند. با سام‌آرنا همراه باشید.

پیش تر می دانستیم که تنها گلکسی اس 9 پلاس به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد و گلکسی اس 9 از وجود آن بی بهره خواهد بود. طبق اسناد منتشر شده از چین، گلکسی اس 9 به دوربینی با قابلیت تغییر گشودگی دریچه دیافراگم مجهز خواهد شد. بدان معنی که شما با توجه به شرایط نوری، می توانید بین f/2.4 و f/1.5 یک مورد را انتخاب کرده و به عکاسی بپردازید. درست مثل دوربین های DSLR! این در حالی است که گلکسی اس 9 پلاس به دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی با گشودگی f/1.5 و دوربین دوم ۱۲ مگاپیکسلی با گشودگی f/2.4 مجهز خواهد شد و این دو دوربین می توانند همزمان به عکاسی بپردازند.  البته این سیستم، آن قدر ها هم جدید نیست چرا که در ماه های گذشته، سامسونگ از گوشی W2018 رونمایی کرده بود که دوربین آن دارای قابلبت تغییر گشودگی دیافراگم بود.

دوربین گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس

همچنین طبق گزارشات اخیر، دوربین گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس به قابلیت سوپراسلوموشن مجهز خواهد شد و ویدئوهای بسیار با کیفیتی ثبت خواهد کرد.

این منبع برخی مشخصات دیگر گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را فاش کرده است که اغلب آن ها را از قبل می دانستیم از جمله صفحه نمایش ۵.۷۷ اینچی در اس 9 و صفحه نمایش ۶.۲۲ اینچی در اس 9 پلاس.

گلکسی اس 9 از ۴ گیگابایت رم و باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره خواهد برد و این در حالی است که برادر بزرگترش از رم ۶ گیگابایتی و باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره مند خواهد شد. این دو پرچمدار در مراسم MWC2018 رسما معرفی خواهند شد.

نظر شما درباره دوربین گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس چیست؟

منبع :
phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *