ثبت نام

سامسونگ‌ تایید کرد توسعه اسمارتفون تاشو خود را تا پایان سال ۲۰۱۸ به اتمام خواهد رساند

Samsung-we-will-differentiate-premium-Galaxies-with-foldable-OLED-displays-in-2018
ب

مدت هاست درباره اسمارتفون تاشو سامسونگ می شنویم. سامسونگ تاکنون ده ها پتنت در این رابطه ثبت کرده است اما هیچ گاه به طور رسمی اعلام نکرده بود که در حال توسعه همچین محصولی است. امروز کره ای ها در کنار ارائه گزارش مالی خود، خبر از توسعه اسمارتفون تاشو خود دادند. با سام‌آرنا همراه باشید.

ماه گذشته بود که شایعه شده بود سامسونگ تا پایان ماه مارس سال جاری، پروسه طراحی اسمارتفون تاشو خود را به پایان خواهد رساند و از ماه سپتامبر، تولید صفحات نمایش آن را آغاز خواهد کرد. امروز سامسونگ تایید کرد که در حال کار بر روی اسمارتفون تاشو است تا اوضاع خود در بازار دستگاه های پرچمدار را بهبود داده و از رقبا پیشی گیرد. سامسونگ همچنین عنوان کرده است که بخش موبایل این شرکت به دنبال ایجاد تمایز در محصولاتش به کمک تکنولوژی های پیشرویی همچون صفحات نمایش تاشو است.

چند هفته پیش بود که گزارش شد محصول مورد بحث، دارای صفحه نمایش ۷.۳ اینچی خواهد بود که از وسط تا خواهد شد و می تواند نقش اسمارتفون یا تبلت را ایفا کند.

سامسونگ دیپلی در حال توسعه صفحه نمایش تاشویی است که به نرمی و بدون مشکل تا شود و از  استحکام مناسبی برخوردار باشد. بنابراین بخش موبایل سامسونگ باید منتظر بماند تا روند توسعه این صفحات نمایش به اتمام برسد و سپس تولید اسمارتفون تاشو را آغاز کند. با این اوصاف احتمالا در اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل سال ۲۰۱۹ باید منتظر نخستین اسمارتفون تاشو سامسونگ باشیم.

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *