ثبت نام

سامسونگ قصد دارد تحول عظیمی در تجربه گیمینگ در خانواده گلکسی اس 9 ایجاد کند

2-samsung-galaxy-s8-dual-sim-Arctic-Silver
ب

حدود ۱ ماه یا دقیق تر بگوییم ۲۸ روز تا معرفی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس فاصله داریم. جدیدترین شایعات از تحولات عظیم در تجربه گیمینگ در این دو پرچمدار خبر می دهند. با سام آرنا همراه باشید.

در دعوت نامه رسمی سامسونگ برای مراسم معرفی پرچمدارانش، شعار “The Camera reimagined” به چشم می خورد. اطلاعاتی که تاکنون فاش شده است نیز حاکی از تغییرات عظیم در دوربین این دو دستگاه هستند. اما ظاهرا سامسونگ قصد دارد، علاوه بر دوربین، در تجربه گیمینگ در این دو پرچمدار نیز تغییرات مثبتی ایجاد کند.

کاربر @Ricciolo که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات مرتبط با گلکسی های سامسونگ دارد، تصویری را منتشر کرده است و مدعی شده است که گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس با محوریت بهبود تجربه گیمینگ معرفی خواهند شد. در واقع متنی که در این تصویر وجود دارد، ظاهرا یکی از شعار های اصلی گلکسی اس 9 خواهد بود: “گیمینگ فوق العاده ای در راه است!”

گیمینگ

این نخستین بار است که درباره این موضوع می شنویم و هنوز هیچ اطلاعاتی در دست ما نیست. شاید سامسونگ قصد دارد بهبودهای سخت افزاری یا تغییرات نرم افزاری انجام دهد. همچنین سال گذشته سامسونگ از داک DeX رونمایی کرده بود و شاید یکی از تغییرات احتمالی در گلکسی اس 9، پشتیبانی این داک از بازی های اندروید و اجرای آن روی صفحه نمایشی بزرگتر باشد. همه چیز ۱ ماه دیگر مشخص خواهد شد!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *