ثبت نام

تاریخ عرضه و زمان آغاز پیش‌خرید گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اعلام شد

Galaxy-S9 (1)
ب

ساعاتی پیش، سامسونگ طی مراسمی از پرچمدارانش در نمایشگاه MWC2018 رونمایی کرد. در پست های قبلی با قابلیت های آن ها آشنا شدیم و همچنین قیمت جهانی و احتمالی آن ها در کشورمان را اعلام کردیم. سامسونگ در مراسم اطلاعاتی از زمان عرضه و زمان آغاز پیش خرید این دو دستگاه منتشر کرد که در ادامه آن ها را به اطلاعتان خواهیم رساند.

همین ابتدای کار بگوییم که هیچ یک از این اطلاعات، مربوط به بازار کشورمان نیستند و باید دید سامسونگ موبایل ایران در رابطه با عرضه و پیش خرید این دو پرچمدار، چه تدابیری خواهند اندیشید. در بازارهای منتخب آسیا، آمریکای شمالی و اروپا، سامسونگ پیش فروش گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را از تاریخ ۲ مارس(۱۱ اسفند) آغاز خواهد کرد. همچنین از ۱۶ مارس(۲۵ اسفند) این دو دستگاه در این بازار های منتخب عرضه خواهند شد و چند روز بعد همه بازارها پذیرای این دو سوگلی جدید سامسونگ خواهند بود.

همان طور که می دانید، سامسونگ چهار رنگ مشکی(Midnight Black)، نقره ای(Titanium Gray)، آبی(Coral Blue) و رنگ جدید ارغوانی طور!( Lilac Purple) را برای دو پرچمدارش در نظر گرفته است و باید دید همه‌ی رنگ ها در روزهای نخستین عرضه در بازار ها موجود خواهند بود یا خیر؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *