ثبت نام

میزان شارژدهی باتری گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس توسط سامسونگ منتشر شد

Screenshot_20180226-200724
ب

میزان شارژدهی باتری همواره یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران بوده است. پرچمداران سال گذشته سامسونگ در این مورد، عالی عمل نکردند و عملکرد متوسطی را ارائه دادند. با توجه به این که ظرفیت باتری گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نسبت به اس 8 و اس 8 پلاس هیچ تغییری نکرده اند، این سوال پیش می آید که شارژدهی  این دو پرچمدار چگونه خواهد بود؟ سامسونگ به این سوال پاسخ می دهد.

سامسونگ در صفحه مرتبط با گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، اعداد و ارقامی را منتشر کرده است و مدعی شده است در شرایط و با کاربری های مختلف، باتری این دو دستگاه به این میزان ها دوام خواهند آورد.

البته این اعداد و ارقام به هیچ وجه قابل استناد نیستند. چرا که یک کاربری عادی شامل ترکیبی از همه این فعالیت هاست. بنابراین باید منتظر تست های سایت های معتبر بمانیم.

اما اگر این اعداد را با اعداد مشابه منتشرشده برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مقایسه کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که در وبگردی و پخش فیلم، هیچ تفاوتی دیده نمی شود اما در پخش موسیقی و تماس تلفنی، کهکشانی های جدید سامسونگ عملکرد بهتری خواهند داشت. در پخش موسیقی این تفاوت فاحش تر است و گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس به ترتیب ۱۳ و ۱۶ ساعت در شرایط صفحه نمایش همیشه روشن(AOD) خاموش، از نسل قبلی خود عملکرد بهتری دارند. این تفاوت با وجود AOD روشن فقط به ۴ ساعت کاهش خواهد یافت. با این که گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس به پردازنده های جدیدتر و کم مصرف تری مجهز گشته اند، اما گویا تفاوت خیلی خاصی میان شارژدهی باتری آن ها و گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس نیست. باید بگوییم نباید منتظر یک عملکرد بسیار خوب در بخش باتری از پرچمداران جدید سامسونگ باشید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *