ثبت نام

هنوز گلکسی اس 9 نیامده، برخی از مشخصات گلکسی اس 10 لو رفت!

Galaxy-S9
ب

این روزها شاهد جولان لودهنده ها در شبکه های مجازی برای فاش ساختن مشخصات و اطلاعاتی از پرچمداران سامسونگ، گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هستیم. اکنون یکی از کاربران Weibo اقدام به فاش سازی مشخصاتی از گلکسی اس 10 کرده است. با سام‌آرنا همراه باشید.

پیش تر خواندیم که احتمالا سامسونگ در نامگذاری پرچمداران سری S خود تجدید نظر خواهد کرد و به جای نام گلکسی اس 10 از گلکسی X استفاده خواهد کرد. در هر صورت اگر اطلاعات منتشر شده توسط Weibo صحت داشته باشند، پرچمدار بعدی سامسونگ از پردازنده رده بالا به همراه واحد پردازش عصبی مجزا برای بهبود قابلیت های هوش مصنوعی بهره خواهد برد. همچنین کهکشانی بعدی سامسونگ به رم LPDDR5 و حافظه پرسرعت UFS3.0 مجهز خواهد شد که سرعت انتقال داده آن بیش از دو برابر حافظه های کنونی مورد استفاده در خانواده گلکسی اس 8 است. ظاهرا سامسونگ بازهم تغییرات زیادی در طراحی ایجاد نخواهد کرد و تنها نسبت صفحه نمایش به بدنه را به بیش از ۹۳ درصد خواهد رساند.

سامسونگ قصد دارد از باتری هایی به شکل L در پرچمداران آینده اش استفاده کند که به این واسطه احتمالا حجم باتری در گلکسی اس 10(X!) افزایش پیدا خواهد کرد. این منبع مدعی است که سامسونگ در پرچمداران سال ۲۰۱۹ خود، تمرکز ویژه ای روی فناوری هوش مصنوعی خواهد داشت و علاوه بر واحد پردازش عصبی مجزا که به آن اشاره شد، دارای قابلیت اسکن سه بعدی چهره و تشخیص چهره پیشرفته خواهد بود. همچنین کهکشانی بعدی سامسونگ، نخستین محصول این شرکت خواهد بود که از شبکه 5G پشتیبانی به عمل خواهد آورد.

با توجه به این که این نخستین باری است که درباره گلکسی 10 اطلاعاتی منتشر شده است، صحت و صغم این اطلاعات در هاله ای از ابهام است و قطعا نباید خیلی به آن دل بست. انتظارات شما از دهمین نسل کهکشانی های سامسونگ چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *