ثبت نام

پایانی بر کهکشانی های سری S؛ نامگذاری پرچمداران سامسونگ از سال ۲۰۱۹ به گلکسی X تغییر خواهد کرد

samsung-galaxy-s8-historia-cnet-garzon
ب

مدت هاست نام گلکسی X بر سر زبان ها افتاده است. با توجه به شایعات متعدد درباره معرفی اسمارتفونی خاص و متفاوت با صفحه نمایش تاشو از سوی سامسونگ، همه گمان می کردند که گلکسی X نام این اسمارتفون باشد. چند ماه پیش بود که سامسونگ از گلکسی X که صرفا یک محصول مقاوم برای پرسنل راه آهن کره جنوبی است، رونمایی کرد. پس با این وجود باید نام گلکسی X را به فراموشی بسپاریم؟ با سام‌آرنا همراه باشید.

حدود ۲۰ روز دیگر نهمین نسل گلکسی سری گلکسی S رونمایی خواهد شد و این بدان معنی است که ۹ سال از تولد گلکسی S می گذرد. گلکسی هایی که با هر کدام از آن ها خاطرات تلخ یا شیرینی داریم. اکنون شایعات از تغییرات در نام گذاری پرچمداران سامسونگ از سال ۲۰۱۹ حکایت می کنند. GizChina منبعی است که ادعا می کند سامسونگ به مناسبت ۱۰ ساله شدن کهکشانی های گلکسی S، نام آن ها را تغییر خواهد داد. پیش تر، اپل نیز دقیقا همین کار را انجام داده بود و آیفونی خاص و متفاوت از قبل با نام iphone X را به مناسبت ۱۰ ساله شدن آیفون ها معرفی کرده بود.

این سایت مدعی است که سامسونگ به جای نام گلکسی S10 از نام گلکسی X برای دهمین نسل پرچمدارانش استفاده خواهد کرد. البته این تصمیم کاملا قابل انتظار بود جرا که تلفظ گلکسی S13 یا S17 اصلا جالب به نظر نمی رسد!

به هر حال فعلا باید صبر کرد چرا که بیش از یک سال تا معرفی نسل بعدی پرچمداران سامسونگ باقی مانده است و مطمئنا در طول این مدت اطلاعات بیشتری را در این خصوص خواهیم شنید.

نظر شما چیست؟ نام گلکسی X را برای ادامه راه گلکسی S مناسب می دانید؟

منبع :
gizchina

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *