ثبت نام

بروزرسانی جدید Always On با پشتیبانی از GIF منتشر شد

always-on-display-gif-2
ب

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس دو پرچم‌دار جدید سامسونگ هستند که دارای امکانات جدیدی هستند که پرچم‌داران سال 2017 سامسونگ آن‌ها را نداشته‌اند و به همین دلیل ستمسونگ با عرضه بروزرسانی‌های متعدد سعی دارد تعدادی از این امکانات را به آرامی در اختیار دستگاه‌های گذشته‌ی خود قرار دهد، یکی از این امکانات پشتیبانی Always On از تصاویر GIF هست که در اختیار گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 قرار داده است.

درحال حاضر از تصاویر GIF پشتیبانی می‌کند اما در برخی تصاویر، GIF هارا بصورت تصویر ثابت نشان می‌دهد که تا به محض در دست گرفتن موبایل خود تصویر GIF روع به حرکت می‌کند. تعدادی تصاویر انیمیشنی GIF هم بصورت پیش‌فرض قرار دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

برای دریافت بروزرسانی به برنامه Galaxy Apps رفته و بر روی سه نقطه بالا سمت راست لمس کنید سپس بر روی گزینه My app و به لیست بروزرسانی‌ها رفته و Always On خود را بروزرسانی کنید.

چگونه از تصاویر GIF بر روی AOD استفاده کنیم؟

قدم اول :

به تنظیمات رفته و به زبانه Lock screen and security رفته سپس Always On Display را انتخاب کنید و آن را مانند تصویر زیر فعال کنید.

قدم دوم:

سپس یک قدم برگردید و به زبانه Clock and FaceWidgets بروید.

قدم سوم:

بر روی clock Style لمس کنید.

قدم چهارم:

به سمت چپ اسکرول کنید و مدل ساعتی که در تصویر زیر انتخاب شده است را انتخاب کنید.

قدم پنجم:

حالا می‌توانید از بین تصاویر گالری خود یا تصاویر پیش‌فرض انتخاب کنید و برای این کار بر روی + بزنید تا تصویر مد نظر را انتخاب کنید. برای انتخاب تصاویر GIf که از قبل لود شده اند بر روی Add GIF لمس کنید.

قدم ششم:

حال بر روی گزینه Apply لمس کنید و تغییرات را مشاهده کنید.

اکنون می‌توانید هرابر که صفحه را خاموش می‌کنید تصاویر GIF خود را ببینید. اما هر بار که صفحه را قفل کنید GIF شما فقط یه بار متحرک خواهد بود و سپس ثابت می‌شود و برای حرکت دوباره آن باید دوبار بر روی آن ضربه بزنید.

 

 

 

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *