ثبت نام

ب

سامسونگ، گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را با دوربین هایی فوق العاده مجهز و با کیفیت همراه کرده است و بسیار بر روی این بخش از پرچمدارانش برای فروش خوب آن ها حساب باز کرده است. پیش تر دیدیم که گلکسی اس 9 پلاس با کسب امتیاز ۹۹ به صدر جدول سایت معتبر DxoMark رسید. بسیاری تست های این سایت را به این دلیل زیر سوال می برند که کیفیت دوربین، کیفیت عکس هایی است که با چشم خود می بینیم و نه آن چیزی که نرم افزار های تخصصی بررسی می کنند. اکنون مقایسه دوربین گلکسی اس 9 پلاس و آیفون X را از چنل معتبر Supersaf در یوتیوب برای این دسته از افراد قرار دادیم. اول ویدئو بالا را تماشا کنید.

همان طور که دیدید، گلکسی اس 9 به لطف گشودگی دیافراگم متغیر خود، عملکرد فوق العاده بهتری را در شرایط نوری ضعیف بر جا گذاشت. در شرایط نوری مناسب نیز، در اکثر تصاویر، اس 9 پلاس داینامیک رنج بهتری را ارائه می کرد و برتر مطلق میدان بود. در سرعت فوکوس و ویدئوهای اسلوموشن نیز کفه ترازو به سمت اس 9 پلاس سنگینی می کرد و در نهایت در ثبت تصاویر پرتره، آیفون X ایرادهایی را داشت که در پرچمدار سامسونگ وجود نداشت. همچنین آیفون X قادر نبود تا صدا را به صورت استریو ضبط کند و گلگسی اس 9 پلاس در این بخش نیز پیشتاز میدان بود. با این اوصاف همه به اتفاق، برنده این جدال را با اختلاف معناداری گلکسی اس 9 پلاس خواهیم نامید.

در آینده، ویدئوهای بیشتری از مقایسه های مختلف دوربین، سرعت و دراپ تست بین پرچمداران سامسونگ و سایر رقبا برایتان منتشر خواهیم کرد.

دیدگاه ها

  • ARIAN_KIANI
    ARIAN_KIANI 17 اسفند 96 :: 23:08
    0 0

    صداش لعنتی صداش????? حتما با هندزفری گوش بدید تا صدای فراگیرشو متوجه بشید??????

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *