ثبت نام

ب

دستگاه های پرچمدار و گران قیمت نیاز به مراقبت بیشتری توسط کاربران خود دارند. شرکت های سازنده نهایت تلاش خود را کرده اند تا دستگاه هایی بسیار جان سخت و مقاوم را تولید کنند. گلکسی اس 9 پلاس دارای گواهی مقاومت در برابر آب IP68 است و تا ۱ متر و نیم و به مدت ۳۰ دقیقه در مقابل آب دوام خواهد آورد. آیفون X نیز دارای گواهی IP67 بوده و تا ۱ متر در برابر آب مقاومت می کند. با سام آرنا همراه باشید تا ببینید کدام یک از این دو دستگاه در برابر آب مقاوم ترند؟ ویدئوی بالا را تماشا کنید.

در ابتدا، هر دو دستگاه در عمق ۱ متری یا ۳ فوتی قرار می گیرند. همان طور که پیش تر گفته شد، طبق گواهی های هر دو دستگاه، پس از ۳۰ دقیقه این دو دستگاه نباید دچار مشکل شوند و همین طور است و مشکلی برای هیچ یک از دو دستگاه ایجاد نمی شود. عمق آب در لوله را به ۱.۵ متر یا ۵ فوت که فراتر از استاندارد آیفون X و مطابق با استاندارد اس 9 پلاس است، افزایش می دهیم و پس از دقایقی صفحه آیفون خاموش می شود. با بیرون کشیدن آن متوجه می شویم کار آن یکسره است و آب به درون آن نفوذ کرده است. این در حالی است که آب به هیچ یک از منافذ گلکسی اس 9 پلاس وارد نشده است و این دستگاه بدون مشکل شارژ شد و اسپیکرها و هدست دستگاه بدون هیچ مشکلی با کیفیت عالی کار کردند.

سپس دو دستگاه به اعماق مختلف رودخانه فرستاده شدند و مرحله به مرحله عملکرد آن ها مورد بررسی قرار گرفت تا این که سرانجام گلکسی اس 9 پلاس در عمق ۶ متری یا ۲۰ فوتی دچار مشکل شد و آب وارد دستگاه شد. اتفاقی که خیلی زودتر برای آیفون X افتاده بود. در این بخش هم گلکسی اس 9 پلاس شکست سنگینی را به آیفون X تحمیل کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *