ثبت نام

ب

با معرفی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، پرچمداران جدید سامسونگ، انواع اقسام مقایسه ها و تست ها از جمله تست سرعت میان آن ها و پرچمداران سال های قبل سامسونگ و یا سایر رقبا، صورت می گیرد.

پرچمداران سال گذشته سامسونگ از جمله گلکسی نوت 8 به پردازنده اگزینوس 8895 مجهز بودند. گلکسی نوت 8 اولین دستگاهی از سامسونگ بود که به ۶ گیگابابت رم مجهز بود. گلکسی اس 9 پلاس اما به پردازنده قدرتمندتر اگزینوس 9810 مجهز شده است. مقدار رم این دستگاه نیز همانند گلکسی نوت 8، 6 گیگابایت می باشد.

چند هفته ای است که سامسونگ عرضه آپدیت اندروید Oreo را برای خانواده گلکسی اس 8 و نوت 8 آغاز کرده است و در این تست گلکسی نوت 8 به این نسخه از اندروید به روزرسانی شده است. ویدئوی بالا را تماشا کنید.

همان طور که تماشا کردید، تفاوت زیادی در عملکرد این دو دستگاه وجود ندارد. یقینا گلکسی اس 9 عملکرد بهتری داشت اما هر دو دستگاه بسبار سریع و قوی ظاهر شدند. در بخش مدیریت رم اما انگار گلکسی نوت 8 با باز بودن تعداد زیادی بازی و برنامه به مشکل برخورد و نتوانست همه آن ها را در رم خود نگه دارد. به نظر می رسد سامسونگ بر روی بهینگی نرم افزار و سخت افزار در پرچمداران امسالش بسیار کار کرده است و مدیریت رم آن ها بسیار عالی است.

نظر شما چیست؟ ارتقا به گلکسی اس 9 از پرچمداران سال 2018 سامسونگ لازم است؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *