ثبت نام

بروزرسانی جدید سامسونگ برای Gear S2 امکانات جدیدی را به آن اضافه کرده است

Gear-S2-Classic
ب

سامسونگ در سال 2015 ساعت هوشمند Gear S2 را به بازار عرضه کرد و در ادامه نسخه‌ای بی‌نقص‌تر و کامل‌تر آن را با نام Gear S3 را معرفی کرد. سامسونگ تایزن 3.0 را برای Gear S3 منتشر کرد که بهبودهای بسیار خوبی داشت و حالا بزرگترین بروزرسانی ساعت هوشمند Gear S2 را عرضه کرده است که امکانات خوبی به این ساعت قدیمی اضافه کرده است.

این بروزرسانی تعدادی از قابلیت‌های تایزن 3.0 را به این ساعت آورده است

به روز رسانی جدید شامل بسیاری از تغییرات رابط کاربر مانند آیکون ها و ویجت بهینه‌سازی شده برای صفحه نمایش دایره ای، ظاهر یکپارچه و قابلیت‌های کلیدی دیگر و برای دسترسی به صفحه Quick Panel جدید باید صفحه را به پایین بکشید تا تغییرات را خودتان مشاهده کنید.

سامسونگ برنامه سلامتی خود را در این ساعت‌هوشمند بهبود داده است و باعث می‌شود راحت‌تر فعالیت‌های بدنی خود را مدیریت کنید. کاربران می‌توانند فعالیت‌های ورزشی روزانه خود، میزان کالری سوخته شده و میزان ضربان‌قلب در زمان را مشاهده کنند.

همانند بروزرسانی تایزن  3.0 در Gear S2 با آخرین بروزرسانی Gear S2 شما می‌توانید با استفاده از ساعت‌هوشمند خود دستگاه‌های خارجی مانند Gear VR و پاورپوینت را کنترل کنید.

این بروزرسانی عملکرد برنامه آب و هوایی این ساعت هوشمند را نیز بهبود می‌بخشد تا کاربران بتوانند بهتر برای روز خود برنامه‌ریزی کنند که پیش بینی آب و هوا شامل اطلاعاتی از جمله بالاترین و کمترین دما در روز، سرد شدن باد، اختلاف دمای روزانه، طلوع و غروب خورشید، احتمال بارندگی، شاخص UV و غیره است.

این بروزرسانی در حال‌حاضر توسط برنامه سامسونگ Gear App در اختیار کاربران قرار گرفته است

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *