ثبت نام

فروش خانواده گلکسی اس 9 از مرز ۸ میلیون دستگاه گذشت؛ بیشتر از گلکسی اس 8 و کمتر از گلکسی اس 7

samsung-shootout-header-2-1500×1000
ب

بیش از یک ماه از عرضه گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس می گذرد و موسسات آماری اولین آمار خود از فروش این دو دستگاه را منتشر کرده اند. Canalys امروز گزارشی را منتشر کرده است و مدعی شده است فروش خانواده گلکسی اس 9 از مرز ۸ میلیون دستگاه گذشته است. با سام آرنا همراه باشید.

در بازه ۳۰ روزه پس از عرضه، سامسونگ موفق شده است بیش از ۸ میلیون دستگاه از پرچمدارانش را به فروش برساند. جالب است بدانید که بیشتر این فروش متعلق به نسخه پلاس بوده است که از قیمت بالاتری برخوردار است. علت این فروش بیشتر را می توان در دوربین دوگانه، رم ۶ گیگابایتی و صفحه نمایش بزرگتر دانست.

فروش خانواده گلکسی اس 9

از این ۸ میلیون دستگاه، ۱ میلیون دستگاه در خاک سامسونگ یعنی کره جنوبی و ۲.۸ میلیون دستگاه در ایالات متحده به فروش رسیده اند. Canalys پیش بینی می کند که مجموعا فروش خانواده گلکسی اس 9 به مرز ۴۵ میلیون دستگاه برسد. طبق اطلاعات منتشر شده توسط همین موسسه، خانواده گلکسی اس 7 و گلکسی اس 8 به ترتیب به فروش ۴۸ و ۴۱ میلیونی دست پیدا کردند. بنابراین گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس از نسل قبلی خود عملکرد بهتری داشتند اما نتوانستند رکوردی را جا به جا کنند.

همان طور که می دانید، گلکسی اس 4 با فروش حدود ۹۰ میلیون دستگاه در بین پرچمداران سری S رکورد دار است و با این وضع فروش پرچمداران سامسونگ در سال های اخیر، به نظر نمی رسد دستگاهی بتواند این رکورد را جا به جا کند.

فروش خانواده گلکسی اس 9 بسیار وابسته به این است که چه تعداد از دارندگان پرچمداران دو سال اخیر سامسونگ تمایل دارند دستگاهشان را به گلکسی اس 9 و اس9 پلاس ارتقا دهند. با تونه به تفاوت اندکی که میان گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس و نسل قبلی خود وجود داشت، این میزان فروش قابل حدس بود.

شاید انقلاب بعدی سامسونگ در تجارت اسمارتفون، به قدری جذاب باشد که کاربران را مجاب کند که جدیدترین پرچمدار سامسونگ را خریداری کنند و پس از سال ها، سامسونگ بتواند در زمینه فروش پرچمدارانش رکورد شکنی کند.

منبع :
Phonearena

دیدگاه ها

  • .. 6 اردیبهشت 97 :: 13:17
    1 0

    رام اوریو ای۷ ۲۰۱۷ ویتنام منتشر شده، لطفا قرار بدید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *