ثبت نام

اسپیکر هوشمند سامسونگ متوجه حضور شما در اتاق خواهد شد

samsung-iot-1
ب

تصور کنید یک صدای کامپیوتری به محض ورود شما به اتاقتان از شما بپرسد که تمایل به گوش دادن به موسیقی دارید و اگر درخواست پخش موسیقی کنید، موسیقی مناسب با حال شما پخش کند. در همین راستا کمپانی کره‌ای سامسونگ قصد عرضه اسپیکر هوشمندی به نام Bixby Speaker را دارد که بتواند با Google Home و Amazon Echo رقابت کند.

با توجه به اطلاعات به دست آمده از Bixby Speaker به نتایج جالبی رسیدیم که برتری اسپیکر سامسونگ را در مقابل باقی اسپیکرها نشان می‌دهد. اسپیکر سامسونگ قرار است با استفاده از سنسورهایی مانند مادون‌قرمز که بر روی آن تعبیه شده است می‌تواند متوجه حضور شما در اتاق شود.

این اختراع جدید سامسونگ می‌تواند با استفاده از سنسورهای دما یا رطوبت و سنسور GPS علاوه بر تشخیص مکان می‌تواند اطلاعات مربوط به آب و هوا آن مکان را نیز اعلام کند و تمامی این موارد فقط در حد فرضیه است، زیرا با ثبت هر اختراع نمی‌توان به تمامی اطلاعات مربوط به آن محصول پی برد و تا زمان عرضه رسمی این اسپیکر هوشمند باید منتظر ماند.

مدیرعامل بخش تافن‌همراه سامسونگ DJ Koh در اوایل سال جاری اعلام کرد که شرکت سامسونگ قصد عرضه اسپیکری هوشمند در نیمه دوم سال 2018 دارد و هدف بلندمدت سامسونگ اتصال تمامی لوازم‌خانگی سامسونگ به اینترنت است. امیدواریم که اسپیکر هوشمند سامسونگ از تعداد زبان‌های بیشتری پشتیبانی کند و فارسی زبانان نیز بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *