ثبت نام

آموزش فعال کردن گزینه Developer Mode در گلکسی نوت 9

activate-developer-options-your-galaxy-note-9.1280×600

قابلیت Developer Mode به‌صورت پیش‌فرض در تمامی دستگاه‌های اندرویدی وجود دارد اما مخفی شده است و این به معنی عدم دسترسی کاربران به آن نیست و شما می‌توانید آن را به راحتی فعال کنید. قابلیت Developer Mode برای تمامی افراد می‌تواند قابلیت‌های زیادی را رقم بزند مانند تغییر سرعت انیمیشن‌های دستگاه، بهبود عملکرد گیمینگ دستگاه و بسیاری موارد دیگر که تمامی کاربران می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

اما در ابتدا باید به این مسئله بپردازیم که چرا این گزینه بصورت پیش‌فرض مخفی است، دلیل آن هم بسیار ساده و منطقی است، اگر این گزینه از همان ابتدا در اختیار همگان باشد ممکن است افرادی که خیلی با اندروید و امکانات آن آشنا نیستند یا افرادی که حداقل با گزینه DEveloper Mode آشنا نیستند تغییراتی را در آن ایجاد کنند که فقط در صورت برگشت به تنظیمات کارخانه بتوان آن تغییر را برگرداند، با این حال هیچ جای نگرانی برای فعال کردن این گزینه وجود ندارد و فعال کردن آن می‌تواند دست شما را در شخصی‌سازی گلکسی نوت 9 خود بازتر کند.

فعال کردن Developer Mode

برای فعال کردن آن ابتدا به تنظیمات اصلی دستگاه خود رفته و به منو About Phone بروید و Software information را لمس کنید و بر روی گزینه‌ی Build number هفت بار لمس کنید و یک متن شناور تعداد لمس‌های باقیمانده تا فعال شدن قابلیت Developer Mode را اعلام می‌کند و پس از هفت بار این گزینه فعال خواهد شد.

بعد از فعال شدن آن گزینه Developer Mode به عنوان آخرین گزینه در تنظیمات اصلی گلکسی نوت 9 شما اضافه خواهد شد.

 

منبع :
gadget hacks

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *