ثبت نام

اجرای سریع برنامه دوربین از طریق Always on در گلکسی نوت 9

galaxy-note-9-camera-ui
ب

کاربران هندی گلکسی نوت 9 از روش جدید اجرای سریع دوربین بسیار متعجب شده‌اند زیرا با دوبار فشار دادن دکمه پاور این اتفاق نخواهد افتاد و از طریق صفحه Always On و دکمه Home انجام خواهد شد. سامسونگ این امکان را برای تمامی گلکسی نوت‌ها در بازار‌های دیگر فراهم خواهد کرد که باعث می‌شود بسیار سریع‌تر به دوربین موبایل خود دسترسی پیدا کنند.

تغییر حالت اجرای سریع دوربین در هند دلیلی کاملا منطقی دارد، در هند برای مطلع ساختن خدمات اورژانسی باید 3 بار دکمه پاور دستگاه را فشرد که برای اشتباه نشدن میان اجرای دوربین و مطلع‌ساختن خدمات اورژانسی سامسونگ روش اجرای دوربین را تغییر داد.

اگر شما Always On را جوری تنظیم کرده‌اید که فقط دکمه Home نمایش داده شود می‌توان با دو بار فشار دادن آن دوربین را اجرا کرد و این دقیقا همانند روش قبلی اجرای دوربین می‌باشد که در اسمارت‌فون‌های گذشته سامسونگ که دکمه فیزیکی Home داشتند. برای فعال کردن این میان‌‌بر مراحل زیر را دنبال کنید:

قدم اول:

به تنظیمات رفته و سپس به Lock Screen menu بروید:

قدم دوم:

به منوی Always On Display بروید و منو را به پایین اسکرول کنید تا به گزینه Double Tap Home button برسید و این گزینه را بر روی Quick Launch camera تنظیم کنید.

این روش برای اجرای سریع دوربین در گلکسی نوت 9 برای کاربران هندی ایجاد شده است و ممکن است با ارسال بروزرسانی برای دارندگان گلکسی نوت 9 در سراسر دنیا عرضه شود.

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *