ثبت نام

روش استفاده از برنامه secure Folder در گلکسی نوت 9

secure-folder
ب

سامسونگ برنامه Secure Folder را سال‌های گذشته بر روی پرچم‌دار خود عرضه کرد که امنیت اطلاعات شما را بسیار بالا خواهد برد، حال این راهنما می‌تواند به افرادی که برای اولین بار از اسمارت‌فون سامسونگ استفاده می‌کنند کمک کند که چگونهبا کمک این برنامه امنیت برنامه‌های دیگر خود را افزایش دهند.

این برنامه یک فضای امن و رمزگذاری شده برای دستگاه‌های سامسونگ را به‌وجود می‌آورد که براساس پلتفرم امنیتی سامسونگ Knox ساخته شده است. این فضای امن برای ذخیره و رمزگذاری تمام داده‌ها و برنامه‌های خصوصی استفاده می شود که شما می‌توانید تصاویر، ویدیوها، مخاطبین، اپلیکیشن و موارد دیگری را نیز توسط این برنامه محافظت کنید.

قدم‌اول:

به منوی برنامه‌های خود رفته و برنامه Secure Foler را باز کنید.

قدم‌دوم:

به حساب‌کاربری سامسونگ خود وارد شوید یه اگر حساب کاربری سامسونگ ندارید یک حساب ایجاد کنید، زیرا در زمانی که رمز عبور خود را فراموش کردید می‌توانید از آن برای گشودن برنامه استفاده کنید، سپس نوع قفل خود را از گزینه های ارائه شده که شامل الگو، پین و رمز عبور هستند پیکربندی کنید ضمن اینکه اثر انگشت و عنبیه نیز می توانند برای باز کردن برنامه Secure Folder استفاده شوند.

قدم سوم:

پس از انتخاب نوع ورودی به برنامه Secure Folder منتقل می‌شوید و با گزینه Add Apps می‌توانید برنامه‌های خود را انتخاب کنید و این عمل باعث ایجاد یک نسخه دیگر از برنامه مد نظر شده که از این روش می‌توان برای استفاده از دو اکانت مختلف صفحات مجازی نیز استفاده کرد.

قدم چهارم:

پس از اتمام کار برنامه را قفل کنید، حال برای استفاده مجدد از این برنامه باید دوباره رمزی که بر روی آن تنظیم کردید را وارد کنید.

نکته:

برای امنیت بیشتر می‌توانید آیکون این برنامه را در نوار اعلانات قرار دهید که با کمک این گزینه می‌توانید آیکون برنامه‌ی Secure Folder را از منوی برنامه‌ها مخفی کنید.

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *