ثبت نام

فیلم‌برداری Super Slow-Motion و AR Emoji به گلکسی اس 8 رسید

s8-feature-camera-3
ب

سامسونگ به تازگی بروزرسانی را برای اسمارت‌فون محبوب خود گلکسی نوت 8 عرضه کرد که نشان‌دهنده این بود که سامسونگ قصد دارد برنامه AR Emoji را برای اسمارت‌فون‌های سال گذشته خود عرضه کند، حال سامسونگ بروزرسانی جدیدی را برای گلکسی اس 8 عرضه کرده است که علاوه بر پچ امنیتی سپتامبر 2018 قابلیت AR Emoji و فیلم‌برداری Super Slow-Motion را به گلکسی اس 8 اضافه خواهد کرد.

ما در گذشته نیز گفتیم به دلیل داشتن سخت‌افزاری مشابه میان گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس همانگونه که گلکسی نوت 8 قادر به اجرای آن بود پس گلکسی اس 8 نیز می‌تواند آن را اجرا کند و بالاخره این بروزرسانی برای گلکسی اس 8 نیز منتشر شد.

بروزرسانی AR Emoji و فیلمبرداری Super Slow-Motion

سامسونگ ویژگی جالب AR Emoji را با گلکسی اس 9 معرفی کرد و گلکسی نوت 9 نیز از این قابلیت بهره‌مند شده است و اجرای آن نیازمند داشتن سخت‌افزار خاصی نمی‌باشد و این راه را برای عرضه این قابلیت برای اسمارت‌فون‌های سال گذشته خود باز کرد و حال گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس نیز از این قابلیت بهره‌مند شده‌اند.

اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که این بروزرسانی تمامی ویژگی‌های AR Emoji را در دسترس گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس قرار نخواهد داد.

کمپانی سامسونگ این بروزرسانی را با نسخه G950FXXU4CRI5 ابتدا در آلمان منتشر کرده است، و در بخش تغییرات نیز ویژگی super Slow-Motion و AR Emoji را تایید کرد که در کنار پچ امنیتی ماه سپتامبر عرضه خواهد شد و حجمی معادل 553 مگابایت خواهد داشت.

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *