ثبت نام

موبایل تاشو سامسونگ امسال هم برای فروش عرضه نخواهد شد

samsung-galaxy
ب

دی‌جی کوه، مدیر عامل واحد موبایل سامسونگ الکترونیکس در مصاحبه اخیر خود وعده داده است که این شرکت، در کنفراس توسعه‌دهندگان سامسونگ که در ماه نوامبر سال جاری میلادی برگزار خواهد شد، از یک گوشی بالا‌رده و قابل انتظار رونمایی خواهد کرد. در ادامه با سام‌آرنا همراه باشید.

تاشو

با توجه به سخنان آقای کوه، بسیاری به این باور رسیدند که این گوشی قابل انتظار همان گوشی تاشو کره‌ای‌ها است و به رسم هر سال، با گذشت زمان اندکی از معرفی به صورت رسمی به بازار عرضه خواهد شد. اما بر اساس اخبار رسیده از سامسونگ در کره‌، کره‌ای‌ها فروش و عرضه هیچ تلفن تاشویی را برای امسال تایید نکردند.

اولین تلفن هوشمند انعطاف‌پذیر، سامسونگ یا هوآوی

در میان گزارش‌هایی که خبر از تلاش رقیب چینی و سرسخت کره‌ای‌ها، یعنی هوآوی، برای ساخت و توسعه تلفن هوشمند تاشو می‌دهند، سامسونگ نیز اشتیاق خود را برای تبدیل شدن به اولین کمپانی تولید کننده گوشی‌های تاشو نشان داده است. بنا بر گفته آقای دی‌جی‌ کوه، سامسونگ در رویداد بعدی توسعه دهنگان خود، اطلاعات بیشتری از این تلفن هوشمند تاشو را در اختیار کاربران خواهد گذاشت. البته طبق ادعای یک مقام رسمی، موضع سامسونگ در قبال گوشی هوشمند تاشو به طور کامل مشخص نیست و تولید آن هنوز تایید نشده‌است.

همچنین این مقام رسمی اضافه کرد که قطعا اطلاعات زیادی درباره تلفن‌های هوشمند در دست توسعه را در رویداد SDC 2018 به طور عمومی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد. به احتمال زیاد سامسونگ تنها از نمونه اولیه گوشی هوشمند تاشو خود در این مراسم رونمایی خواهد کرد و معرفی و عرضه رسمی آن به نمایشگاه CES 2019 و یا کنگره موبایل 2019 در ماه فوریه و ژانویه سال آینده موکول خواهد‌‌ شد. غول کره‌ای تاکنون حرفی از طراحی و یا قیمت رسمی دستگاه مورد نظر نیز حرفی به میان نیاورده‌است.

قطعا این خبر خوشحال کننده‌ای برای دوستداران گوشی‌های هوشمند تاشو نخواهد بود. طرفداران باید چندین ماه دیگر را نیز برای خرید تلفن‌های هوشمند تاشو متنظر بمانند.

نظر شما درباره نلفن‌های هوشمند انعطاف‌پذیر چیست؟ آیا می‌توانند پاسخ صبر چندین ساله هوادارن را بدهند؟

منبع :
SamMobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *