ثبت نام

جزئیات بیشتر از گلکسی اس 10، موشکافی فریمور اولیه اندروید پای

samsung-galaxy-
ب

پیش از این توسعه‌دهندگان XDA که تغییراتی در اندروید پای را برای گلکسی اس 9 پلاس نشان داده بودند؛ حالا از احتمال عرضه فریمور اندروید 9 برای گلکسی اس 10 در چند مدل، از جمله نوع 5G آن خبر می‌دهند. در ادامه با سام‌آرنا همراه باشید.

پای

در فایل‌های فریمور اولیه اندروید پای، چهار دستگاه با نام‌های “فراتر 0″، “فراتر 1″، “فراتر 2″، “فراتر 2 5G” مشاهده می‌شود. فایل‌های موجود بسیار کوچک هستند و جزئیات دیگری ندارند. در تصویر بالا لیستی از دستگاه‌‌های گفته شده را می‌بینید. اسم رمز beyond (فراتر) اصلی‌ترین و محتمل‌ترین نام شناخته شده برای پرچمدار بعدی سامسونگ می‌باشد.

5G یا LTE

با دقت بیشتری به این لیست سه شماره می‌بینیم. به احتمال زیاد این شماره‌ها برای دسته بندی مدل‌های گلکسی اس 10 از نظر اندازه می‌باشند. شماره 0 برای اندازه کوچک‌تر، شماره 1 برای اندازه اصلی و شماره 2 برای بزرگ‌ترین مدل آن می‌باشد. ظاهرا این بار کره‌ای‌ها تصمیم گرفته‌اند که به جای عرضه دو مدل پلاس و معمولی مدلی ساده‌تر همانند آنچه که قبلا تحت عنوان مدل مینی می‌دیدیم را نیز، برای فروش تدارک ببینند. همچنین پیش‌بینی می‌شود که واژه q مربوط به مدل اسنپ‌دراگون گلکسی اس 10 باشد اما نمی‌توان گفت مدل بدون واژه q به طور قطعی از سری اگزینوس خواهد بود.

همه مدل‌های بالا از مودم LTE بهره می‌برند و بزرگ‌ترین مدل در هر دوع آن، به مودم 5G مسلح شده‌است. انتظار می‌رود مدل 0 گلکسی اس 10 از صفحه نمایش 5.8 اینچی و بزرگترین مدل از پنلی 6.44 اینچی، دوربین سه گانه در پشت و دوربین سلفی دوگانه بهرمند باشد. مدل شماره 1 آن نیز اندازه‌ای 5.8 اینچی با دوربین دوگانه دارد و بین دو مدل قبلی قرار می‌گیرد.

البته منبع ذکر شده تضمینی بر تولید شدن 4 نسخه از گلکسی اس 10 را نمی‌دهد و هنوز خیلی زود است که بگوییم یک مدل 5G از پرچمدار آتی کره‌ای‌ها در راه است. همچنین توسعه‌دهندگان XDA درباره قدرت پردازشی این تلفن‌ها گزارش می‌دهند که نسخه کوآلکام به پردازنده اسنپ‌دراگون 8150 و نسخه اگزینوس آن به چیپست خانگی اگزینوس 9820 مجهز خواهد شد. در خصوص مدل 5G نیز در صورت عرضه از پردازنده‌های اگزینوس 5100 و کوآلکام X50 بهره خواهد برد که هر دو از فناوری 5G پشتیبانی به عمل می‌آورند.

به نظر شما نسخه 5G گلکسی اس 10 نیز عرضه خواهد شد یا سامسونگ تنها به همان نسخه‌های LTE بسنده خواهد کرد؟

منبع :
GSMArena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *