ثبت نام

قلم گلکسی نوت 9 با قابلیت شخصی‌سازی عملکرد

Galaxy-Note-9-S-Pen-Remote1
ب

گلکسی نوت 9 یکی از بزرگترین ارتقاهای قلم S Pen را در تمامی نسخه‌های نوت را داشته است که به بلوتوث مجهز شده است، بنابراین شما با استفاده از قلم گلکسی نوت 9 می‌توانید اقداماتی را از راه دور انجام دهید، مانند گرفتن عکس در برنامه دوربین، مرور تصاویر گالری و یا رفتن به وب‌سایت قبلی در برنامه Google Chrome یا برنامه اینترنت سامسونگ. علاوه بر این موارد می‌توانید تنظیم کنید که با یک بار فشار دادن دستگاه و دو بار فشار دادن دستگاه چه عملکردهایی را انجام دهد که این کار برای دسترسی سریع به بعضی قابلیت‌ها می‌باشد و می‌توانید تنظیم کنید که با فشار دادن طولانی دکمه چه برنامه‌ای باز شود.

قلم S Pen در بیرون از بدنه دستگاه مانند که ریموت کنترل عمل می‌کند و توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند قابلیت پشتیبانی از قلم S Pen را برنامه‌های خود اضافه کنند و این به معنی این است که قلم S Pen روزبه‌روز بر امکاناتش افزوده خواهد شد و حال با ما باشید تا با نحوه سفارشی سازی قلم S Pen آشنا شوید.

قدم اول:

بر روی آیکون ستینگ رفته و بر روی Advanced features لمس کنید و سپس در منوی باز شده بر روی گزینه S Pen لمس کنید و وارد زبانه S Pen remote شوید.

قدم دوم:

در این منو به شما این امکان داده می‌شود که با یک بار فشار دادن دکمه و دو بار فشار دادن دکمه بر روی قلم S Pen چه عملکردی اجرا شود، اما در ابتدا به سراغ گزینه Hold down S Pen button to می‌رویم که برای زمانی است که دکمه قلم S Pen را نگه داشته‌ایم که می‌تواند برنامه‌ای را با این دستور اجرا کند.

به صورت پیشفرض این عملکرد برنامه دوربین را اجرا می‌کند و برای تغییر آن بر روی گزینه Hold down S Pen button to را لمس کنید که در صفحه‌ی بعد تمامی برنامه‌هایی که قابلیت تنظیم برای این دستور را دارد را نشان خواهد داد.

قدم سوم:

حال به سراغ این مورد می‌رویم که زمانی که دکمه‌ی قلم S Pen را فشار می‌دهیم چه اتفاقی خواهد افتاد. در میان تمامی برنامه‌هایی که در این صفحه لیست شده‌اند مانند گالری، دوربین و برنامه ضبط صدا شما می‌توانید تنظیم کنید که یک بار فشار دادن دکمه و دو بار فشار دادن آن چه کاری را انجام دهد.

حال شما قلم S Pen دستگاه خود را شخصی‌سازی کرده‌اید و این مورد را نیز در نظر داشته باشید که قلم S Pen در گلکسی نوت 9 برای عمل کردن از راه دور به شارژ نیاز دارد و خوشبختانه زمان شارژ شدن آن فقط 40 ثانیه خواهد بود و با هر بار شارژ می‌تواند حداکثر 200 بار فشار دادن دکمه را پشتیبانی کند.

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *