ثبت نام

شایعه: ساخت تلفن هوشمند انعطاف پذیر و تبدیل آن به ساعت توسط سامسونگ

ezgif-1-affa2c6790d0
ب

سامسونگ به همراه گلکسی اس 10 نسخه‌ای به نام گلکسی فولد را معرفی کرد. این محصول جذاب هنوز به بازار عرضه نشده است اما شایعات زیادی از نسخه بعدی آن منتشر شده است. با سام آرنا در ادامه همراه باشید.

 

شایعات حکایت از این دارند که نسخه جدید تلفن هوشمند قابل انعطاف سامسونگ قابلیت تبدیل شدن به یک ساعت مچی را دارد. این شایعات از یک فایل ثبت اختراع در شرکت سامسونگ نشات گرفته است. اما نباید زیاد شگفت زده شد، چرا که شرکت‌ها طی هفته‌ها ثبت اختراع زیادی را انجام می‌دهند اما اکثر آن‌ها به سرانجام نمی‌رسد. زندگی خود را با یک تلفن هوشمند تصور کنید که می‌تواند تبدیل به ساعت هم بشود. بسیار هیجان انگیز خواهد بود. یعنی در آینده شما با خرید یک دستگاه دیگر نیازی به ساعت هوشمند ندارید. البته اگر واقعا چنین تفکری تحقق پیدا کند.

مزیت دیگر چنین تلفن هوشمندی این است که دستگاه شما در همه جا همراه شما خواهد بود، حتی در هنگام تمرین کردن. همانطور که در تصویر مفهومی زیر مشاهده می‌کنید، این تلفن هوشمند شامل یک قسمت کشویی است که صفحه نمایش را به بیرون خم می‌کند و یک سری نقاط مغناطیسی در بالا و پایین دستگاه برای نگه داشتن آن دور مچ وجود دارد. دوربین در قسمت جلویی و پشت دستگاه، دکمه ولوم در قسمت چپ، یک کلید پاور در قسمت راستی دستگاه و یک پورت شارژر در پایین دستگاه وجود دارد.

 

چنین طرح مفهومی خارق العاده است و چیزی شبیه به فیلم‌های سینمایی علمی تخیلی است، اما بعید به نظر می‌رسد که تکنولوژی سامسونگ به چنین سمت و سویی پیش برود. از طرفی تکنولوژی صفحه نمایش‌های تاشو هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و زمان زیادی باید صرف توسعه و پیشرفت آن شود. نظر شما در مورد این طرح چیست؟ آیا در آینده‌ای نزدیک شاهد ساخت چنین دستگاهی هستیم؟

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *