ثبت نام

نمایش افقی نمایشگر همیشه روشن به گلکسی اس 10 می‌آید

32165-min (1)
ب

مدت زیادی از معرفی رسمی آخرین پرچمدار کره‌ای‌ها یعنی گلکسی اس 10 و برادر‌هایش نمی‌گذرد. یکی از ویژگی‌هایی که این تلفن رده بالا به آن مجهز شده‌است، نمایشگر همیشه روشن یا Always on display می‌باشد. حالا این قابلیت با عبور از چند نسل در حال تکامل می‌باشد و این بار امکان تغییر جهت، افقی یا عمودی کردن را در اختیار کاربران می‌گذارد.

گلکسی اس 10 با آخرین نسخه از رابط کاربری جدید سامسونگ، One UI 1.1 عرضه می‌شود. در مقایسه با نسخه 1.0 One UI، تلفن‌هایی که از اندروید اوریو به اندروید پای ارتقا یافته‌اند، ویژگی‌های زیادی به آن‌ها اضافه شده‌اند. از بزرگ‌ترینِ این تغییرات می‌توان به اضافه شدن Digital Wellbeing و رویکرد‌های جدید برای دستیار شخصی بیکسبی در کنار برخی قابلیت‌های جزئی‌تر مانند صفحه همیشه روشن در حالت افقی اشاره کرد.

در گلکسی اس 10، گلکسی A30 و A50 و یا بقیه تلفن‌هایی که One UI نسخه 1.1 را اجرا خواهند کرد، شما می‌توانید تنظیمات بیشتری مانند تغییر جهت نمایش AOD را بر روی تلفن هوشمندتان اعمال کنید. البته انتخاب‌های شما برا تغییر جهت محدود است. تنها گزینه‌هایی که می‌توانید برای آن انتخاب کنید، گزینه نمایش تصویر به صورت Portrait و Landscape این می‌باشد. حالت Portrait نمایش عمودی و گزینه Landscape تصویر را به صورت افقی نمایش خواهد داد. نمایش افقی می‌تواند در مواقعی که گلکسی شما کنار تخت خواب‌تان  و یا در شارژ بی‌سیم است کاربردی باشد.

حالا چگونه باید جهت نمایش نمایشگر همیشه روشن را تغییر دهیم. مراحل زیر را دنبال کنید:

تغییر جهت نمایشگر همیشه روشن در گلکسی اس 10

مرحله 1: ابتدا باید وارد بخش تنظیمات تلفن شوید. این کار را می‌توانید از طریق علامت چرخ‌دنده موجود در نوار اعلان‌ها و یا از طریق صفحه‌ی منو انجام دهید.

مرحله 2: حالا با رفتن به بخش Lock screen یا تنظیمات صفحه قفل به بخش شخصی سازی Always on display دسترسی خواهیم داشت.

همیشه

 

مرحله 3: در آخر با اندکی اسکرول کردن به پایین، گزینه جهت صفحه نمایش یا Screen orientation را می‌بینیم. با باز کردن این گزینه می‌توانید هر یک از حالت‌های گفته شده برای نمایش عمودی و یا افقی را انتخاب نمایید. تمام شد. برای دفعه بعد می‌توانید با دوبار ضربه زدن روی صفحه AOD و سپس لمس دکمه چرخش، جهت آن را تغییر دهید.

همیشه

 

نظر شما درباره دیگر قابلیت‌های اضافه شده به رابط کاربری جدید سامسونگ چیست؟

منبع :
SamMobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *